Serial „Klan” obecny jest na ekranach naszych telewizorów od ponad 20 lat! W tym czasie zdołaliśmy poznać niesamowitą ilość aktorów. Wielu z nich dzięki serialowi rozwinęła skrzydła swojej kariery. Jednak nie wszyscy postanowili do końca życia związać się z filmem!

Niesamowita zmiana!

Jak informuje portal Super Express, jednym z aktorów, który postanowił totalnie zmienić swoje życie jest Jakub Tolak. W serialu „Klan” wcielił się on w rolę Daniela Rossa czyli syna Moniki.

Serialowy Daniel przeżył wiele perypetii, które wymusiły na nim wyjazd do Londynu. Od chwili kiedy Daniel wrócił z Anglii, w jego rolę wciela się Marek Kossakowski. Jakub Tolak postanowił bowiem zupełnie inaczej ułożyć sobie życie!

Okazuje się bowiem, że młody aktor wraz ze swoją wybranką – Zosią Samsel zdecydowali się na bardzo odważny krok. Para od roku żyje w trasie i zwiedza cały świat!

Wiele osób zazdrości im takiego życia!

- Od dłuższego czasu zadawaliśmy sobie wiele pytań na temat codzienności. Czy styl życia, który proponuje zachodnia cywilizacja, jest rzeczywiście najlepszym, możliwym rozwiązaniem? Czy, mimo wszechobecnych komunikatów o tym, że "wszyscy jesteśmy wyjątkowi i sami wybieramy swoją drogę", rzeczywiście ją wybieramy? – wyznała para podczas jednego z wywiadów, jakiego udzielili.

Jak się okazuje, już w 2019 roku oboje postanowili kupić samochód dostawczy, który z czasem przerobili na kampera. W podróż wyruszyli już w październiku tego samego roku i od tamtego czasu nieustannie pokonują setki kilometrów i żyją w drodze!

Ich przygody można obserwować na Instagramie @foxesineden. Para wydała także książkę „#Vanlife. Dom na kółkach”, z której można dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak wyglądały przygotowania do podróży oraz samo życie w drodze.

Jak informował portal "Życie": DANTEJSKIE SCENY ROZEGRAŁY SIĘ POD JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI! STARSZA KOBIETA PRZEZ OSIEM GODZIN CZEKAŁA W KARETCE NA PRZYJĘCIE DO SZPITALA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

Portal "Życie" pisał również: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY