Na portalu Polki opublikowana została historia małej dziewczynki, którą opowiedziała babcia. Jak się okazuje, dziewczynka nie zna prawdy na temat swojej mamy, dlatego też napisała list do świętego Mikołaja, który wzruszy niemal każdego.

Wzruszający list!

Jak wyznała babcia, znalazła list małej Klaudii, bowiem dziewczynka pisała go po kryjomu i pilnie go strzegła. Okazało się, że list do Mikołaja był bardzo osobisty, babcia niemal od razu pożałowała, że go przeczytała.

- Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Klaudia i mam już prawie jedenaście lat. Piszę do Ciebie, bo mam bardzo ważną sprawę. Chciałabym Cię prosić o to, abyś oddał mi moją mamusię – napisała dziewczynka.

Okazuje się bowiem, że dziewczynka została pod opieką babci, bowiem losem Klaudii nie jest zainteresowany ani jej ojciec, ani mama.

Mężczyzna postanowił odejść od mamy Klaudii, kiedy okazało się, że grupa krwi małej dziewczynki nie zgadza się z jego grupą krwi. Świadczyło to o tym, że jego żona go zdradziła, a dziecko nie jest jego.

Okropnie smutna historia!

Babcia Klaudii wyznała natomiast, że córka nie chce jej zdradzić, kim jest ojciec jej wnuczki. Co więcej, obecnie wyjechała do Szwecji razem ze swoim nowym partnerem i nie zamierza wracać do Polski, aby wychowywać córkę. Klaudia została więc pod opieką matki.

Kontakty matki i córki ograniczają się tylko do rzadki rozmów poprzez Skype. Mała dziewczynka jest jednak przekonana, że jej mama pojechała do Szwecji, aby pracować na jej lepsze życie i już niedługo wróci do córki. Babcia Klaudii wie jednak, że tak się nie stanie i jej córka nie zamierza wracać do kraju.

Kobieta wpadła jednak na pomysł, że przekaże kopię listu, który napisała Klaudia, swojej córce. Może to skłoni ja to wzięcia odpowiedzialności za dziecko, które tak mocno tęskni za mamą!

Wzruszający list! / /i2.wp.com
Wzruszający list! / /i2.wp.com

Jak informował portal "Życie": INFORMACJA PRZEKAZANA PRZEZ PREMIERA DAJE NAM OGROMNĄ NADZIEJĘ! MATEUSZ MORAWIECKI ZAPOWIADA, ŻE NIEBAWEM WSZYSTKO SIĘ ZACZNIE

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: TO JUŻ 6 LAT ODKĄD ANNY PRZYBYLSKIEJ NIE MA Z NAMI! W SIECI POJAWIŁO SIĘ WZRUSZAJĄCE NAGRANIE WPROST ZE SZPITALA. TRUDNO NIE URONIĆ ŁEZ