Wiadomość zza grobu od zmarłej babci? Przerażający SMS ze znanego numeru otrzymali bliscy starszej kobiety, którą pochowali z nieodłącznym telefonem trzy lata po jej śmierci.

Starsza kobieta z Wielkiej Brytanii była wielką fanką najnowszych technologii i niemal nieustannie pisała do swoich wnuków wiadomości tekstowe. Jednak długo walczyła z rakiem, którą to walkę przegrała w wieku 59 lat.

Bliscy wpadli na pomysł, aby do trumny zmarłej babci włożyć przedmioty, z którymi się nie rozstawała. Jednym z nich był nieodzowny telefon komórkowy. Jednak trzy lata po śmierci ukochanej babci bliscy zmarłej otrzymali tajemniczy SMS… z numeru pochowanej starszej kobiety! To mrozi krew w żyłach.

W trzy lata po śmierci wnuczka zmarłej kobiety otrzymała tajemniczy SMS… z numeru babci pochowanej z telefonem! Jak to możliwe?

Pewnego dnia, po trzech latach od śmierci babci, 22-letnia pracownica opieki społecznej z South Shields doznała szoku, gdy otrzymała SMS z numeru zmarłej babci. Brzmiał tak: „Czuwam nad tobą, wszystko będzie w porządku. Musisz przez to przejść”. Dziewczyna nie wierzyła w to, co widzi i zrobiło się jej słabo.

22-latka postanowiła dowiedzieć się, jak to możliwe, że otrzymała wiadomość z tego numeru. Jak informuje serwis Pikio, operator komórkowy sprzedał numer nowej osobie, a właściciel numeru postanowił zrobić niesmaczny żart bliskim zmarłej kobiety.

Operator komórkowy przeprosił krewnych zmarłej kobiety, a żartowniś więcej nie odezwał się do wnuczki 59-latki. Rodzinie - na drodze ugody z operatorem - wkrótce udało się uzyskać prawo do numeru po zmarłej krewnej, aby zapobiec kolejnej podobnej sytuacji.

kobieta telefon/Pixabay

Jak informował portal "Życie": WYPOWIEDŹ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO PONOWNIE ZASKOCZYŁA. TYM RAZEM PREZES PARTII RZĄDZĄCEJ WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O PREMIERZE MATEUSZU MORAWIECKIM

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCE WYZNANIE PIOTRA KRAJEWSKIEGO. PODCZAS SWOICH OSTATNICH DNI ZAŻYCZYŁ SOBIE COŚ, CZEGO KOMPLETNIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. O CZYM MOWA

Portal "Życie" pisał również: ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA W JEDNYM Z WARSZAWSKICH SZPITALI. KOBIETA PODEJRZEWAŁA ZAWAŁ, A MEDYCY POTRAKTOWALI JĄ W NIEPRAWDOPODOBNY SPOSÓB. O CO CHODZI

Pisaliśmy również o: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH OSÓB WIERZĄCYCH. BYĆ MOŻE ZMIENI SIĘ SPOSÓB UDZIELANIA SAKRAMENTU SPOWIEDZI. JAK ZATEM BĘDZIE TERAZ WYGLĄDAĆ