W mediach pojawiła się ostatnio informacja o śmierci Hanny Stankównej. Aktorka zmarła dokładnie 14 grudnia, a przyczyny jej śmierci nie zostały podane.

Ogromna kariera aktorki!

Hanna Stankówna przyszła na świat 4 maja 1938 roku w Poznaniu. Swoją karierę rozpoczęła jako młoda dziewczyna, miała bowiem zaledwie 19 lat kiedy zagrała w filmie Jerzego Kawalerowicza „Prawdziwy koniec wielkiej wojny”.

W 1959 została absolwentką warszawskiej PWST. Zaraz po zakończeniu szkoły zaczęła pracować w Teatrze Polskim w Warszawie, gdzie działała aż do 1999 roku. Aktorkę pamiętamy z wielu wybitnych ról między innymi z filmów „07 zgłoś się”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Panna z mokrą głową”, „Seksmisja” i wielu, wielu innych.

Matylda Damięcka nie może w to uwierzyć!

Jak informuje portal Pomponik, swoje ubolewanie z powodu odejścia wybitnej aktorki wyraziła na Instagramie Matylda Damięcka. Co więcej, kobieta zaznaczyła iż jest zażenowana tym, że media zwracają uwagę na tak mało znaczące role aktorki, np. w serialu „Na Wspólnej”, a zapominają o jej ogromnym osiągnięciach zarówno filmowych, jak i teatralnych. Na to samo zwrócili uwagę fani Matyldy Damięckiej.

- Jak poczytałam, że jest znana z "Na Wspólnej" to zamarłam. Czy ja jestem już tak stara, że znam aktorkę z innych, bardziej ambitnych dzieł? – wyznała jedna z komentujących.

Matylda Damięcka zaznaczyła, że w obecnych czasach mediom zależy na jak najszybszym przekazie informacji, a nie na ich jakości, co nie jest dobrą drogą.

Jak informował portal "Życie": POLAKÓW CZEKAJĄ MASOWE PODWYŻKI! WZROSNĄ NIE TYLKO PODATKI, ALE MOCNO DOTKLIWE BĘDĄ WYŻSZE CENY W SKLEPACH. MOWA O WZROSTACH RZĘDU 75 PROCENT

Przypomnij sobie: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: CZY ANDRZEJ GRABOWSKI ODEJDZIE Z SERIALU „ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH”, BO NIE LUBI POSTACI FERDYNANDA KIEPSKIEGO? JEGO GŁOS W SPRAWIE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW