Matka sama mnie wychowała. Kiedy miałam 4 lata, mój ojciec opuścił nas i zamieszkał w innym mieście. Od tamtej pory go nie widzieliśmy. Moja mama i ja żyliśmy razem dobrze, ale pewnego dnia wezwała mnie do kuchni i powiedziała:

- Dymitry, poznajcie się — to wujek Andrzej, - jakby trochę zawstydzony — powiedziała mama. - Jest moim bliskim przyjacielem.

Byłem bardzo szczęśliwy, że moja mama ma przyjaciela. W końcu bardzo rzadko byłem w domu, w szkole, potem w różnych klubach, a mama zawsze była sama w domu.

Od dawna zauważyłem, że zaczęła ładnie się ubierać do pracy i spędzać więcej czasu przed lustrem. Jej oczy były bardzo szczęśliwe. I w końcu poznałem przyczynę nieskończonej radości mojej mamy.

- Wujku Andrzeju, czy zamieszkasz teraz z nami? Spytałem go.

Bardzo tęskniłem za tatą, ponieważ chciałem wziąć przykład od kogoś, od kogoś silnego i odważnego. I wtedy pojawił się Andrzej.

- Cóż, chciałbym, żeby twoja matka nie miała nic przeciwko — uśmiechnął się Andrzej.

Oczywiście moja mama się zgodziła i zaczęliśmy żyć jako jedna rodzina. Jednak nasza rodzina nie była zbyt przyjazna. Po 3 miesiącach wujek Andrzej bardzo się zmienił i zaczął na mnie nieustannie krzyczeć. A moja matka z jakiegoś powodu nawet nie stanęła po mojej stronie.

Pewnego dnia obudziłem się i zobaczyłem, jak mama pakuje moje rzeczy. Nic mi nie wyjaśniła, po prostu zabrała mnie do sierocińca.

- Synu, będziesz mieszkał tu z dziećmi przez kilka miesięcy, aż wujek Andrzej zorientuje się, że jest smutno bez ciebie — powiedziała mi mama. - Wtedy cię zabiorę i będziemy mieszkać razem.

- W porządku — zgodziłem się.

Dobrze się tam bawiłem, znalazłem nowych przyjaciół. Jednak minęło pół roku, odkąd mama mnie opuściła, a nigdy nie przyjechała. Jak się okazało, wujek Andrzej postawił ją przed wyborem: „Wybierz, albo ja, albo twój awanturnik”. Niestety mama zostawiła mnie i wybrała męża.

Minęło dużo czasu i mam rodzinę. Jednak nie mogę wybaczyć mojej matce, że zrezygnowała ze mnie…

Jak informował portal "Życie": NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA RESTAURATORKA MA GŁOWĘ DO INTERSÓW! MAGDA GESSLER ZAROBIŁA NIESAMOWITĄ KWOTĘ, A ZAJĘŁO JEJ TO ZALEDWIE SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA WŁAŚNIE PRZEKAZAŁO NIEZWYKLE WAŻNĄ INFORMACJĘ. CZAS IZOLACJI PO POTWIERDZENIU ZAKAŻENIA JEST ZNACZNIE DŁUŻSZY NIŻ WSZYSCY MYŚLĄ

Portal "Życie" pisał również: WIDZOWIE EUROWIZJI JUNIOR 2020 NIE SPODZIEWALI SIĘ TEGO, CO ZOBACZYLI NA SCENIE! KTO OKAZAŁ SIĘ BYĆ NAJLEPSZYM DZIECIĘCYM WOKALISTĄ TEGO ROKU