Weronika Rosati swoją popularność zdobyła przede wszystkim wcielając się w rolę Ani w znanym serialu „M jak miłość”. Pierwszy debiut filmowy to natomiast rola Dżemmy w filmie Pitbull, który pojawił się na ekranach w 2005 roku. Od tego czasu kariera Weroniki Rosati rozwijała się bardzo dynamicznie.

Weronika Rosati zmieniła swoje życie!

Obecnie jednak kariera aktorki nieco przystopowała. Wszystko to za sprawą jej ukochanej córeczki, która jak sama Weronika Rosati przyznaje, jest dla niej całym światem. Malutka Elizabeth przyszła na świat w 2017 roku i od tego czasu życie gwiazdy totalnie się zmieniło.

Jak informuje portal Pomponik, sama gwiazda przyznaje, że każdą chwilę spędza ze swoją ukochaną córeczką. Dodatkowo Weronika podróżuje pomiędzy Warszawą, a Los Angeles.

Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które od razu przypadło do gustu fanom. Weronika Rosati jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje zdjęcia, na których widać jak spędza czas z córeczką. Fani są pod wrażeniem tego, jak szybko urosła Elizabeth!

Fani są pod wrażeniem!

Na fotografii zamieszczonej przez Weronikę Rosati nie widać co prawda buzi córeczki, jednak możemy dostrzec bujne włosy i urocze loczki! Mała Elizabeth rośnie jak na drożdżach!

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się tysiące polubień i setki komentarzy od fanów, którzy zachwalali wygląd małej gwiazdy!

- Loki po mamie;

- Jakie piękne ujęcie – komentowali fani.

Nie da się ukryć, że malutka Elizabeth jest niesamowicie urocza i słodka!