Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem ulubionych par w naszym kraju. Jakiś czas temu postanowili założyć swój własny kanał na serwisie YouTube.

Para chętnie udziela się w mediach!

W swoim autorskim programie „Dowbory Be Happy” para prowadzi wywiady ze znanymi osobistościami z polskiego show biznesu. Dodatkowo, zarówno Jaonna Koroniewska, jak i Maciej Dowbor bardzo często udzielają się w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których nieustannie mają kontakt ze swoimi fanami.

Warto także przypomnieć, że Joanna Koroniewska za pośrednictwem Instagrama zabrała glos na temat ostatnich wydarzeń w naszym kraju związanych z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Jak wyjawiła gwiazda, sama straciła sześć ciąż.

Dom robi wrażenie!

Jak informuje portal Plotek, ostatnio na kanale pary pojawił się filmik, w którym pokazali swoim fanom na jakim etapie jest budowa ich nowego, wymarzonego domu. Mimo, że budynek nadal jest w stanie surowym, to już teraz robi niesamowite wrażenie!

- Choć temat budowy jest już od połowy lipca, to nie mieszkamy tam i długo jeszcze nie będziemy mieszkali. Jest szansa, że Boże Narodzenie 2021 spędzimy w nowym domu - wyjawił Maciej Dowbor.

Widzowie doskonale mogli zobaczyć, że para postawiła na przestrzeń w domu! Na parterze zamontowane ogromne okna, które zapewnią doskonałe oświetlenie. Dodatkowo w domu znajduje się ogromna garderoba zaprojektowana specjalnie dla Joanny, a także wymarzony garaż dwustanowiskowy – marzenie Macieja. Część piwnicy przeznaczona zostanie natomiast na studio nagraniowe!

Jak jednak finalnie będzie wyglądał wystrój domu pary? Na ten moment nie zdradzili szczegółów. Pozostaje nam zatem czekać na kolejne informacje!