Kilka dni temu Bronisław Komorowski poinformował, że uzyskał pozytywny wynik na koronawirusa. Okazuje się, że ze zdrowiem byłego prezydenta nie jest najlepiej! Co się dzieje?

Były prezydent zakażony koronawirusem!

Jak informuje portal Super Express, były prezydent trafił najpierw do szpitala w Sejnach, bowiem kiedy potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem przebywał w Budzie Ruskiej, gdzie ma posiadłość.

Prezydent przeniósł się tam już na początku pandemii, bowiem uważał, że takie odizolowanie się i spędzenie czasu w małej miejscowości spowoduje, żse uniknie zakażenia koronawirusem. Bronisław Komorowski od początku pandemii apelował, aby uważać na siebie i stosować się do zaleceń lekarzy.

- Nie najgorzej przechodzę koronawirusa, jak na razie nie jest to gwałtowny przebieg – mówił były prezydent zaraz po potwierdzeniu zakażenia.

Źródło: france24.com

Skąd taka decyzja?

Dziś jednak portal Fakt poinformował, że podjęto decyzję o przewiezieniu Bronisława Komorowskiego do szpitala w Warszawie. Czy w takim razie stan byłego prezydenta uległ pogorszeniu?

Pracownicy biura polityka przekazali dziennikarzom Faktu, że decyzja o przewiezieniu Bronisława Komorowskiego do Warszawy była podyktowana tylko tym, że w stolicy będzie miał lepszą opiekę. Według informacji uzyskanych przez dziennikarzy, stan zdrowia Bronisława Komorowskiego nie uległ pogorszeniu.

Jak przekazał rzecznik Ministerstwa Zdrowia – Wojciech Andrusiewicz podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu, Bronisław Komorowski został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego, gdzie ordynatorem jest profesor Andrzej Horban. Jak doskonale wiemy profesor jest także doradcą premiera w kwestii pandemii koronawirusa.

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: KOGO TYM RAZEM ZOBACZYMY W POPULARNYM SHOW POLSATU? JUŻ NIEBAWEM STARTUJE KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

Portal "Życie" pisał również: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO