Do wszystkich miłośników muzyki country dotarła dziś przykra wiadomość. W wyniku nieszczęśliwego wypadku w Stanach Zjednoczonych zginęła Urszula Chojan, wokalistka pochodząca z Poznania. Do tragedii doszło w trakcie jazdy konnej.

Jak donosi portal "Fakt.pl", piosenkarka najprawdopodobniej spadła z konia, a ten ją później stratował. Obrażenia były na tyle poważne, że artystki nie udało się uratować.

Urszula Chojan podróżowała po Stanach Zjednoczonych od 5 października. Dla artystki miała to być podróż życia zarówno pod względem turystycznym, jak i zawodowym. Niestety, wyjazd skończył się dla niej tragicznie.

O wypadku gwiazdy pisze jeden z jej znajomych na swoim portalu społecznościowym:

"Na początku października pojechała na dwa miesiące do Teksasu zaproszona przez Polonię. Zwiedzała, koncertowała. Wsiadła na konia. Niestety spadła i koń ją stratował. Nie żyje.... Dla nas to szok, bo spotykaliśmy się niemal na okrągło na różnych imprezach, koncertach, w domu miała garaż przerobiony na studio, gdzie spotykaliśmy się cyklicznie, Osoba ciepła, radosna, ciągle uśmiechnięta. Była szczęśliwa, że jedzie w podróż swojego życia.."

Pogodny, świąteczny dzień i …wieczorem wypatrzyłem straszną wiadomość… Wiadomość ze Stanów Zjednoczonych: nie żyje...

Gepostet von Irek Wojciechowski am Montag, 11. November 2019

20 pażdziernika gwiazda wzięła udział m.in. w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której dochód przeznaczony był na szczytny cel. Mianowicie, pomoc dla dzieci z syndromem APC. To dowód na to, że artystka oprócz muzycznego talentu posiadała także wielką wrażliwość i gotowa była swoją muzyką wpierać potrzebujących.

Chojan to znana, polska wokalistka, która śpiewa muzykę country. Artystka była liderką poznańskiej grupy Country Show Band. Piosenkarka współpracowała z m.in. takimi artystami jak: Andrzej Mikołajczak, Marek Bracki, Andrzej Walus czy Kostka Andreyev.

Piosenkarka tworzyła zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jej dorobek artystyczny składa się z pięciu albumów: „Tak Kochać Można Tylko Raz”, „Urszula Chojan”, „Wszystko W Życiu Płynie”, „Pociąg Do Mrągowa” i „Świat w kolorze”.

Dla wielu, muzyka Urszuli Chojan była niepowtarzalna i niezwykle oryginalna. Piosenkarka swoją charyzmą przyciągała tłumy fanów na swoje koncerty. 11 listopada świat stracił więc wyjątkową osobowość artystyczną, pogrążając w żałobie wszystkich Poznaniaków oraz miłośników muzyki country.

Portal "Życie" pisał też o: POŻEGNALIŚMY MARIE LAFORÊT. KIM BYŁA TA PIĘKNA I CHARYZMATYCZNA FRANCUZKA?

Przypominamy... EWA DRZYZGA SZCZERZE WYZNAJE! MA POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM

Informowaliśmy także o: NIESZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE WYJAZDU INTEGRACYJNEGO. UCZESTNIK NIE WRÓCIŁ JUŻ DO DOMU