Ostatnio w mediach zawrzało! Powodem całej burzy jest decyzja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jak się okazuje, niektórzy polscy artyści mogą liczyć na dotacje z powodu koronawirusa. Powodem burzliwych dyskusji są ich kwoty, które powalają na kolana.

Dyskusja na temat dotacji trwa!

Jak informuje portal Super Express, we wczorajszym wydaniu „Debaty dnia” w Polsat News, dziennikarka Agnieszka Gozdyra gościła na antenie Michała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego. Tematem rozmowy były oczywiście dotacje dla artystów. W szczególności mocno poruszono temat Sławomira Świerzyńskiego – wokalisty zespołu Bayer Full. Jak doskonale wiemy grupa ma otrzymać od ministerstwa niecałe 600 tysięcy złotych!

Kwota ta wzbudziła sporo kontrowersji, nie tylko wśród społeczeństwa, ale także innych artystów, którzy nie mogą zrozumieć, na jakiej podstawie zespół disco polo otrzyma tak ogromną pomoc.

Podczas wczorajszej rozmowy w programie „Debata Dnia” Piotr Gąsowski wyznał, że martwi go to, w jakim stanie obecnie jest polska kultura, a wzajemne oskarżanie się pomiędzy artystami powoduje, że młode uzdolnione osoby nie widzą sensu angażowania się w muzykę.

Czy lider zespołu disco polo odpowie na zarzuty?

Na te słowa obojętny nie pozostał Michał Wiśniewski, który już mocno skrytykował Sławomira Świerzyńskiego. Wczoraj wokalista także nie pozostawił suchej nitki na liderze grupy disco polo.

- Piotrze, to chodzi o to, ze facet, który nazywa się cesarzem disco polo, który mógłby Marcinowi Millerowi buty lizać przychodzi i mówi, że w szpitalu potrzebna jest jego muzyka – zwrócił się Michał Wiśniewski do Piotra Gąsowskiego.

Czy takie słowa Michała Wiśniewskiego spotkają się z reakcją ze strony Sławomira Świerzyńskiego?

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA ZMIANA WYGLĄDU KATARZYNY SKRZYNECKIEJ. ARTYSTKA NIE ZDRADZA, CO JEST POWODEM TAK RADYKALNEJ PRZEMIANY. FANI NIE SZCZĘDZĄ KOMENTARZY

Przypomnij sobie: AGATA DUDA PODCZAS WIZYTY NA LITWIE ZNALAZŁA CZAS NA BARDZO WAŻNE SPOTKANIE! PIERWSZA DAMA NIE STRONIŁA OD KOMPLEMENTÓW W KIERUNKU SIOSTRY

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ