Ilona Ostrowska oraz Tomasz Karolak byli przekonani, że ich związek przetrwa wszystko i razem dotrwają do późnej starości. Niestety, prawda okazała się być zupełnie inna. Co takiego zniszczyło ich relację?

To miał być związek na długie lata!

- Ta historia nauczyła mnie, że nawet najlepszego związku nie można zostawić samemu sobie, a miłość nie jest dana raz na zawsze – przyznał Tomasz Karolak.

Jak przypomina portal „Na Żywo” para poznała się podczas jednego z festiwali FAMA, który odbywał się w Świnoujściu. Między dwojgiem niemal natychmiast zaiskrzyło. Ich związkowi kibicowali wszyscy przyjaciele i znajomi, niemal wszyscy wierzyli, że para zostanie już ze sobą na zawsze.

Tomasz Karolak był tak mocno zakochany, że niemal codziennie pokonywał pociągiem trasę między Krakowem, a Wrocławiem. Ilona studiowała bowiem na Wyższej Szkole Teatralnej w Poznaniu, a Tomasz Karolak mieszkał w Krakowie, gdzie grał w Teatrze im. Juliusza Słowackiego oraz Teatrze STU.

Nagły rozpad relacji!

Jednak po czterech latach związku, Tomasz Karolak został postawiony w sytuacji, której nie mógł zaakceptować. Kiedy pojechał do Wrocławia, w mieszkaniu swojej narzeczonej zastał Jacka Borcucha – reżysera. To przesądziło o rozpadzie związku Tomasza i Ilony.

Jak się okazało, niedługo potem Ilona Ostrowska oraz Jacek Borcuch wzięli ślub. Powodem zaniechania związku z Karolakiem była według kobiety męcząca odległość i brak stabilizacji.

- Było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, samotne godziny spędzone w pociągu. Ale umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności. (…) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że nie chcę już zabawy w związek na odległość – wyznała niegdyś Ilona Ostrowska.

Jednak życie bywa przewrotne. Osiem lat po ślubie Ilona Ostrowska oraz Jacek Borcuch rozstali się, a powodem tego był romans reżysera z Olgą Frycz. Obecnie Ilona Ostrowska jest w związku z Patrykiem Skawińskim. Natomiast Tomasz Karolak do dziś nie znalazł stałej partnerki.