Monika Olejnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w naszym kraju. Okazuje się jednak, że kobieta ma jeszcze jeden talent, o którym do tej pory raczej nie mówiła.

Dziennikarka chętnie pokazuje swoje mieszkanie!

Jak informuje portal Super Express, ostatnio Monika Olejnik przyznała, że bardzo chętnie samodzielnie gotuje potrawy kuchni jarsko – żydowskiej. Okazuje się, że dziennikarka ma luksusowe warunki do swoich kulinarnych eksperymentów!

Monika Olejnik regularnie prowadzi także swoje konto w serwisie Instagram. To właśnie tam możemy podglądać jak wygląda codzienność dziennikarki oraz w jakim stylu urządziła swoje mieszkanie.

Fani są pod wrażeniem!

Ze względu na wykonywany przez siebie zawód, Monika Olejnik zdecydowanie najwięcej uwagi poświęca swojej bibliotece, która jest dość pokaźna. Co więcej, dziennikarka bardzo chętnie regularnie ćwiczy przez telewizorem. Jednak nie są to najważniejsze miejsca w mieszkaniu kobiety.

Największą uwagę obserwatorów dziennikarki przykuła oczywiście niesamowita kuchnia! Całe pomieszczenie urządzone jest w eleganckim stylu, który idealnie dopasowany jest do właścicielki mieszkania. W kuchni nie brakuje włoskich przypraw i oliwy, przy pomocy których znana dziennikarka przyrządza niesamowite potrawy!

Monika Olejnik przyznała, że uwielbia spędzać czas w tym pomieszczeniu! Z radością gotuje różnorodne potrawy dla swoich przyjaciół. Nic dziwnego, spędzanie czasu w tak pięknej i dobrze wyposażonej kuchni jest niesamowitym luksusem, z którego chętnie skorzystałoby wiele osób!