Od pewnego czasu nieustannie słychać o wybrykach, jakich dopuszcza się Daniel Martyniuk – syn słynnego wokalisty disco polo. Niestety, okazuje się, że to nie koniec problemów, z jakimi przez syna musi zmagać się rodzina Martyniuków.

Daniel nie zamierza się zmienić?

Niedawno miał miejsce rozwód Daniela Martyniuka oraz Eweliny Martyniuk. Nie ulega wątpliwości, że Zenek miał nadzieję, że po zakończeniu sprawy, Daniel nieco się uspokoi, okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego.

Przypomnijmy, że Zenek Martyniuk już niejednokrotnie pomagał swojemu synowi. To on zapłacił za jego ślub i wystawne wesele, co finalnie zakończyło się rozwodem. Jakiś czas temu gwiazdor zapłacił także dość sporą kaucję za syna, aby ten mógł wcześniej opuścić więzienie.

Niestety, Daniel Martyniuk chyba niezbyt okazuje rodzicom wdzięczność, za pomoc i wsparcie jakie od nich uzyskuje. Syn muzyka nieustannie dopuszcza się nowych wybryków, które najczęściej kończą się w sądzie.

Źródło: dzieckoifigura.pl

Zenek Martyniuk ma dość!

- Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką – wyznała bliska osoba z rodziny Martyniuków, podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Czy już niebawem Zenek Martyniuk postanowi definitywnie odwrócić się od syna i przestać mu pomagać? Może w ten sposób Daniel nauczy się wreszcie odpowiedzialności za swoje czyny.

Jak informował portal "Życie ": MOCNA KRYTYKA UBIORU VIKI GABOR. MŁODA GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA PRZEDSTAWIANE JEJ ZARZUTY

Przypomnij sobie: BOHATER PROGRAMU "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA" ZMAGA SIĘ Z POWAŻNYM PROBLEMEM. WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKICH INFORMACJI

Portal "Życie " pisał również: DLACZEGO KARIERA JADWIGI BARAŃSKIEJ POTOCZYŁA SIĘ W TAKI SPOSÓB? ZNANA AKTORKA MOGŁA MIEĆ ŚWIAT U STÓP