Viki Gabor przyszła na świat w 2007 roku, gwiazda polskiej sceny muzycznej ma więc zaledwie 13 lat! Na samym początku mieszkała w Hamburgu, natomiast krótko po jej narodzinach rodzina Viki postanowiła przenieść się do Polski, jednak nie zostali tutaj na długo, bowiem zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Jednak siedem lat później postanowili wrócić do Polski.

Niesamowita kariera!

Jak się okazuje, ta decyzja była strzałem w dziesiątkę, bowiem to właśnie po powrocie do Polski Viki Gabor zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w karierze. Na początku, w 2018, Viki wzięła udział w „The Voice Kids”, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Niedługo później wystąpiła w Konkursie Eurowizji dla Dzieci, który wygrała wykonując utwór Superhero.

W ostatnim czasie kariera młodej gwiazdy nabrała niesamowitego tempa. Mimo młodego wieku, Viki ma już ogromne osiągnięcia na swoim koncie. Niestety, każda popularna osoba musi zmagać się także z przykrymi komentarzami ze strony społeczeństwa.

Jak informuje portal Wirtualna Polska, wiele osób zarzuca Viki, że ta ubiera się niestosownie do swojego wieku, a dokładnie jej stylizacje są zbyt mocno wyzywające. Co na to sama Viki?

– Nie zgodzę się z komentarzami, że ubieram się wyzywająco. Najczęściej noszę garnitury, które są odpowiednie do mojego wieku. Uwielbiam je i w nich czuję się najlepiej. Nie śmiałabym zmieniać swojego wizerunku – podsumowała młoda artystka podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Fakt.

Viki nie zamierza niczego zmieniać!

Co więcej, Viki przyznała, że wszystkie jej stylizacje są przedyskutowane także z rodzicami, którzy nieustannie towarzyszą dziewczynie w jej karierze.

– Oczywiście zawsze konfrontuję z rodzicami swoje stylizacje. Oni jednak zawsze chwalą moje modowe wybory, ponieważ to, co wybieram, nie jest wyzywające czy nieodpowiednie do mojego wieku. Ja bym się wyzywająco nigdy nie ubrała – wyjawiła Viki.

– Mam też stylistę Bartka Indykę, który nade mną czuwa, by wszystko było takie Vikowe i spójne z moim wizerunkiem. Na razie nie zbieram tych garniturów, bo nie chcę, by moja szafa była nimi zapełniona po brzegi. Wszystko trzyma u siebie mój stylista – dodała.

Czy także uważacie, że stylizacje gwiazdy są niedopasowane do jej wieku? Czy może są to po prostu opinie zawistnych osób, które zazdroszczą młodej dziewczynie tak ogromnej kariery?

Jak informował portal "Życie ": JAK NAJMŁODSI RADZĄ SOBIE Z ZAKAŻENIAMI KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ LEKARZ. CZY RODZICE MAJĄ PODSTAWY DO OBAW O SWOJE POCIECHY

Przypomnij sobie: BOHATER PROGRAMU "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA" ZMAGA SIĘ Z POWAŻNYM PROBLEMEM. WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKICH INFORMACJI

Portal "Życie " pisał również: DLACZEGO KARIERA JADWIGI BARAŃSKIEJ POTOCZYŁA SIĘ W TAKI SPOSÓB? ZNANA AKTORKA MOGŁA MIEĆ ŚWIAT U STÓP