Viki Gabor zdobyła wielką sławę po swojej wygranej w Eurowizji Junior. Od tamtego czasu jej kariera stale nabiera tempa. Chociaż 13-latka wciąż jeszcze chodzi do szkoły, to dobrze radzi sobie z łączeniem edukacji z obowiązkami zawodowymi. Jednym z nich jest nagrywanie nowych hitów z innymi artystami. Dziewczyna postanowiła nieco opowiedzieć o swoich doświadczeniach na tym polu.

Młoda artystka jest niezwykle urocza wobec starszych gwiazd

Dziewięć miesięcy temu nastolatce udało się nagrać wspólną piosenkę z Kayah. W ciągu tak krótkiego czasu hit zdążył zdobyć już prawie 38 milionów wyświetleń na YouTubie. Viki zdradziła, jak wyglądały początki jej współpracy z doświadczoną wokalistką.

"Mama i babcia są wielkimi fankami Kayah. Słuchaliśmy jej piosenek w domu. Od małego wiem, kim jest Kayah. (…) Jak się spotkaliśmy, to powiedziała, że jej romska rodzina stała się teraz większa. Jesteśmy bardzo otwarci i lubimy nowych członków w rodzinie, więc teraz mamy Kayah. Lubi kulturę romską. Opowiadała nam, że w jej domu były romskie korzenie" - zdradziła w jednym z programów.

Kayah i Viki Gabor
Kayah i Viki Gabor

W innej rozmowie zdradziła szczegóły swojej pracy nad nowym krążkiem, a także tym, jak wygląda jej relacja z Kayah. Wyznała, że ze względu na dużą różnicę wieku nie czuje się na tyle komfortowo, by mówić do niej po prostu "Kayah", więc zamiast tego nazywa ją...ciocią.

"Kayah jest ode mnie troszeczkę starsza i troszeczkę wstydzę się do cioci Kayah mówić Kayah, więc czasami się zdarza. Ja w ogóle bardzo lubię mówić ciocia Kayah, to jest bardzo fajne" - powiedziała.

Internautów to urocze wyznanie niezwykle złapało za serca.

Zobacz także: W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” Edyta Górniak powiedziała coś, co zaskoczyło niemal wszystkich. Zdradziła, gdzie planuje się przeprowadzić

Może cię zainteresować: Justyna Żyła dzieli się z całym światem swoją intymnością z nowym partnerem. Czy to znaki, o których mówili prorocy

Pisaliśmy również o: Druga twarz Elżbiety Jaworowicz. Fani programu są oburzeni