Edyta Górniak mimo upływu lat nadal bardzo dobrze radzi sobie na scenie i jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Okazuje się, że ostatnio wokalistka postanowiła nieco zainwestować!

Gwiazda nie mogła znaleźć swojego miejsca!

Gwiazda niejednokrotnie już zmieniała miejsce zamieszkania. Edyta Górniak pochodzi z Ziębic, jednak jako czterolatka wyjechała z rodziną do Opola. Następnie zdecydowała się na przeprowadzkę do stolicy, gdzie mogła mocno zaangażować się w karierę muzyczną.

Kiedy wokalistka odniosła sukces na Eurowizji, postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie nagrała płytę. Po pewnym czasie wróciła jednak do kraju, co do tej pory uznaje za błąd. Powodem jej powrotu był bowiem ówczesny mąż gwiazdy – Dariusz K.

Mężczyzna brał udział w skandalu, który mocno wpłynął także na Edytę Górniak. Gwiazda postanowiła wtedy razem z synem wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Oboje zamieszkali w Los Angeles. Po pewnym czasie jednak wrócili do Polski.

Po powrocie do kraju Edyta Górniak znów osiadła w Warszawie, jednak okazuje się, że nie jest to jej ulubione miejsce do życia. Do pewnego momentu mogłoby się zdawać, że gwiazda znalazła je w Krakowie, jednak jak donosi portal Pudelek, wokalistka ma zdecydowanie inne plany.

YouTube: Mati Mateo

Czy gwiazda odnalazła to, czego potrzebowała?

Podczas jednego z odcinków „The Voice of Poland” Edyta Górniak wyznała, że planuje zakupić dom w górach. Okazuje się, że gwiazda postanowiła zrealizować ten plan niesamowicie szybko. Jak informują media, Edyta Górniak kupiła ostatnio dom niedaleko Zakopanego.

- Edyta marzyła o spokoju, o miejscu, w którym będzie miała kontakt z naturą i będzie mogła oglądać wypas owiec na horyzoncie. Potrzebuje tego wytchnienia od świata i szaleństwa związanego z koronawirusem – wyjawił portalowi Pudelek tajemniczy informator.

Czy gwiazda odnajdzie w górach to, o czym zawsze marzyła i zatrzyma się tam już na stałe?

YouTube: wiwibloggs

Jak informował portal "Życie ": JAK NAJMŁODSI RADZĄ SOBIE Z ZAKAŻENIAMI KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ LEKARZ. CZY RODZICE MAJĄ PODSTAWY DO OBAW O SWOJE POCIECHY

Przypomnij sobie: BOHATER PROGRAMU "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA" ZMAGA SIĘ Z POWAŻNYM PROBLEMEM. WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKICH INFORMACJI

Portal "Życie " pisał również: DLACZEGO KARIERA JADWIGI BARAŃSKIEJ POTOCZYŁA SIĘ W TAKI SPOSÓB? ZNANA AKTORKA MOGŁA MIEĆ ŚWIAT U STÓP