Krzysztofa Jackowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany wizjoner z Człuchowa niejednokrotnie pomagał w poszukiwaniach zaginionych osób. Współpracował z rodzinami, detektywami, a także policją.

Jasnowidz wie o czymś ważnym?

Od pewnego czasu Krzysztof Jackowski prowadzi także swój kanał na platformie YouTube. To tam może rozmawiać ze swoimi obserwatorami w czasie rzeczywistym. Fani jasnowidza podczas transmisji live bardzo często zadają jasnowidzowi pytania dotyczące przyszłości. Oczywiście w obecnym czasie pytania te skierowane są najczęściej na to, jak dalej rozwinie się pandemia koronawirusa.

Jak informuje portal Super Express, podczas jednej z ostatnich transmisji, jeden z obserwatorów zadał jasnowidzowi dość kontrowersyjne pytanie.

- Co pan przed nami ukrywa?

YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O co chodzi?

Krzysztof Jackowski zdecydował się natychmiast rozwiać wątpliwości widzów i wyjaśnić, dlaczego ostatnio jest nieco tajemniczy.

- Tak, coś ukrywam. Szanowi państwo, sami zauważacie, że ja taki dość krasomówczy facet, który od dłuższego czasu prowadzi tę audycję, zawsze mówiłem dużo i mówiłem tak, jak myślałem i myślę. Dzisiaj też tak mówię, jak myślę. Tylko dzisiaj bardzo cedzę słowa, ponieważ, zrozumcie mnie, jesteśmy w sytuacji, która już się dzieje i która jest rozwojowa – wyjaśnił wizjoner.

- Każdy z nas zadaje pytanie: o co chodzi? Skoro zadaje takie pytanie, to znaczy, że się niepokoi, że jest kompletnie zdezorientowany. Ja po prostu szanuję siebie i was. Staram się w jakiś sposób to cedzić, ale nie wypieram się swoich słów. To będzie tylko do pewnego momentu – dodał.

Czy uważacie, że wizjoner zobaczył coś, co dotyczy pandemii koronawirusa i woli na ten moment zachować to dla siebie?

Jak informował portal "Życie ": W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Portal "Życie " pisał również: TAKIE SYTUCJE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA. MIESZKAŃCY WYZNALI, JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE POŻEGNANIA W ICH PARAFII ORAZ DO CZEGO DOPUSZCZAJĄ SIĘ KSIĘŻĄ