Jak doskonale pamiętamy, niedawno Ewa Drzyzga razem z Agnieszką Woźniak – Starak została nową prowadzącą program „Dzień Dobry TVN”. Fani gwiazdy są zachwyceni tym, że znów mogą oglądać Ewę na szklanym ekranie.

Ewa Drzyzga przechodzi kryzys!

Jak informuje „Na Żywo” to jednak nie są jedyne zmiany, jakie zaszły w życiu gwiazdy. Okazuje się, że Ewa Drzyzga postanowiła podjąć radykalne kroki w swoim prywatnym życiu.

Ewa Drzyzga jest zoną dziennikarza, który również pracuje w stacji TVN. Okazuje się jednak, że od pewnego czasu w ich związku nie układa się najlepiej. Informacje na ten temat przekazało „Życie na Gorąco”.

- Dziennikarka niedawno wyprowadziła się ze swojego domu do apartamentu w samym sercu Krakowa – donosi „Życie na Gorąco”.

Gwiazda nie spodziewała się takiej sytuacji!

Kryzys w małżeństwie Ewy spowodowany jest, jak donosi „Na Żywo” przez nową kobietę, która pojawiła się w życiu męża dziennikarki.

- Ewa jest bardzo poraniona. Tego ciosu kompletnie się nie spodziewała. Wiedziała, że mąż pracuje z młodszymi koleżankami, ale nie przyszło jej do głowy, że zwiąże się z którąś z nich – wyjawił tajemniczy informator, związany z otoczeniem Ewy Drzyzgi.

Co więcej, media donoszą, że z pomocą przyszedł wtedy Edward Miszczak, który zaproponował dziennikarce pracę w stacji TVN. Chciał bowiem, aby kobieta spojrzała na kryzys z dystansu, a także nieco oddaliła od niego myśli poprzez zaangażowanie się w nową pracę.

Jednak to nie koniec zmian, jakie planuje Ewa Drzyzga. Jak donoszą media, gwiazda nie wyklucza, że niebawem na stałe przeniesie się do Warszawy.

Jak informował portal "Życie ": W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Portal "Życie " pisał również: TAKIE SYTUCJE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA. MIESZKAŃCY WYZNALI, JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE POŻEGNANIA W ICH PARAFII ORAZ DO CZEGO DOPUSZCZAJĄ SIĘ KSIĘŻĄ