W zeszły weekend rząd zdecydował się na wprowadzenie nowych obostrzeń, w związku z nieustannie rosnącą liczbą nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju.

Ogromne zmiany w związku z pogarszającą sie sytuacją w kraju!

- 10 października wprowadzamy zasady ze strefy żółtej na terenie całego kraju, cały kraj znajdzie się w strefie żółtej – zakomunikował premier Mateusz Morawiecki, podczas jednej z ostatnich konferencji prasowych.

Nowe obostrzenia weszły w życie już w ubiegłą sobotę, a ich przestrzeganie będzie dość rzetelnie kontrolowane. Osoby, które nie będą stosować się do zaleceń muszą liczyć się z wysokimi karami.

Marta Manowska promuje noszenie maseczek!

Jak donosi portal Wirtaulna Polska, wiele osób znanych ze szklanego ekranu postanowiło zaangażować Polaków do przestrzegania nowych przepisów. Wśród nich znalazła się także Marta Manowska, która na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie ukazujące to, w jaki sposób chroni się przed koronawirusem. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda jest nie do poznania!

Prezenterka ma bowiem na twarzy maseczkę, a do tego jeszcze ogromne okulary przeciwsłoneczne oraz czapkę z daszkiem i kaptur. Fani nie szczędzili żartów pod adresem Marty Manowskiej! Niektóre osoby uznały, że prezenterka wygląda, jakby szykowała się do napadu!

- W stylu - napad na bank – przepraszam, ale tak mi się kojarzy – skomentowała jedna z obserwatorek gwiazdy.

Marta Manowska podeszła do komentarza z ogromnym dystansem i poczuciem humoru!

- Trochę tak było - tam to zawsze napad na bank – odpisała rozbawiona prezenterka.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska) on

Jak informował portal "Życie ": ZASTOSOWANIE SIĘ DO SŁÓW TEGO DUCHOWNEGO MOŻE MIEĆ OPŁAKANE SKUTKI. DLACZEGO KSIĄDZ POSTANOWIŁ SZERZYĆ DEZINFORMACJĘ

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Portal "Życie " pisał również: MAGDA GESSLER NIE MOŻE WYJŚĆ Z PODZIWU. ZNANA RESTAURATORKA POGRATULOWAŁA NASZEJ WIELKIEJ TENISISTCE - IDZE ŚWIĄTEK. FANI SĄ POD WRAŻENIEM