Cała Polska nadal jest pod wrażeniem tego, czego w ostatni weekend dokonała Iga Świątek. Młoda i niezwykle zdolna tenisistka wygrała bowiem Roland Garros, nie tracąc w ostatnim meczu ani jednego seta. W stronę zdolnej nastolatki niemal natychmiast posypało się mnóstwo gratulacji. Wśród gratulujących były także osoby ze świata show biznesu!

Magda Gessler nie może wyjść z podziwu!

Jak donosi portal Lelum wśród znanych osób, które przyznają, że są pod wrażeniem talentu i zaangażowania Igi Świątek znalazła się także znana polska restauratorka – Magda Gessler.

Jak się okazuje restauratorka opublikowała na swoim profilu na Facebooku post z gratulacjami dla naszej wspaniałej tenisistki. Magda Gessler zamieściła zdjęcie Igi Świątek oraz wyraziła swoje ogromne uznanie dla młodej sportsmenki.

- Tysiac , milion Besos dla @iga.swiatek ... duma Polski .. cudna pasja – napisała Magda Gessler na swoim profilu.

Tego nikt nie przewidział!

Nikt z fanów obu Pań nie spodziewał się jednak tego, co się stanie. Komentarz pod postem z gratulacjami opublikowała sama Iga Świątek!

- A ja jestem Pani fanką już od dawna... Besos z całego serca – napisała tenisistka.

- Besos nasza cudowna ❤️❤️❤️ jestes objawieniem! I wzorem wielkiej pokory, ciezkiej pracy i ambicji!! Caluje tule❤️❤️❤️ duma – odpisała natomiast Magda Gessler.

Pod postem restauratorki pojawiły się także tysiące komentarzy z gratulacjami dla Igi Świątek. Polacy są pod wrażeniem jej wytrwałości, pasji i konsekwencji w dążenia do celu! My również, ponownie dołączamy się do gratulacji i życzymy Idze dalszych, ogromnych sukcesów w karierze!

Tysiac , milion Besos dla @iga.swiatek ... duma Polski .. cudna pasja ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Posted by Magda Gessler on Saturday, October 10, 2020

Jak informował portal "Życie ": ZASTOSOWANIE SIĘ DO SŁÓW TEGO DUCHOWNEGO MOŻE MIEĆ OPŁAKANE SKUTKI. DLACZEGO KSIĄDZ POSTANOWIŁ SZERZYĆ DEZINFORMACJĘ

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Portal "Życie " pisał również: BARDZO WAŻNY APEL ZNANEGO PREZENTERA. TOMASZ KAMMEL LICZY NA TO, ŻE FANI WSKAŻĄ MU WŁAŚCIWĄ DROGĘ