Nie ulega wątpliwości, że w naszym kraju nie brakuje osób, które uwielbiają Jolantę Kwaśniewską. Od samego początku kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona podbijała serca Polaków. Pierwsza Dama angażowała się w niezliczoną ilość społecznych inicjatyw, a także niemal do dziś jest ikoną mody i stylu!

Polacy kochają Jolantę Kwaśniewską!

Jak przypomina portal Super Express, w 2004 roku w mediach spekulowano na temat kandydatury Jolanty Kwaśniewskiej w wyborach prezydenckich. Sondaż na ten temat, sporządzony przez dziennikarzy Newsweeka uwzględniał także kandydaturę Tomasza Lisa.

Co ciekawe, według sondaży jakie wówczas przeprowadziła firma PBS, Tomasz Lis w wyborach pokonałby między innymi Andrzeja Leppera oraz Lecha Kaczyńskiego. Jednak druga tura przyniosłaby dziennikarzowi porażkę, bowiem niekwestionowaną zwyciężczynią, według sondażu, byłaby właśnie Jolanta Kwaśniewska.

Niespodziewana odpowiedź

Ostatnio Aleksander Kwaśniewski był gościem Radia Zet. Podczas wywiadu były prezydent usłyszał dość intrygujące pytanie.

- Czy odważy się pan przyznać, że pana żona Jolanta Kwaśniewska, wniosłaby znacząco lepszy wynik niż Robert Biedroń, a nawet mogłaby powalczyć o II turę, gdyby wystartowała w ostatnich wyborach prezydenckich? – zapytano Aleksandra Kwaśniewskiego.

- Niewątpliwie jest osobą bardzo popularną, mogłaby mieć dobry wynik, problem jest inny: ona tego nie chce zrobić, odcina się od polityki. Jej zainteresowania są bardziej związane z działalnością społeczną, charytatywną... Nie ma zastrzyku, który by upolityczniał osoby, które się od polityki dystansują – odpowiedział były prezydent.

Może jednak Jolanta Kwaśniewska zdecyduje się na wzięcie udziału w wyborach prezydenckich?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SYTUACJA W NASZYM KRAJU JEST NIEZWYKLE TRUDNA. PRZEKROCZYLIŚMY BARIERĘ 10 TYSIĘCY ZAKAŻEŃ. JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE DNI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA SĄ ZAŁAMANI POSTAWĄ WIELU POLAKÓW. JEDNA Z PIELĘGNIAREK WPROST POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI O ZACHOWANIU RODAKÓW

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWY, JAK POPULARNE JEST W NASZYM KRAJU FAŁSZERSTWO MIODÓW. CO TAK NAPRAWDĘ KUPUJEMY W SKLEPACH