Nie ulega wątpliwości, że Anna Lewandowska ma wpływ na miliony Polaków oraz Polek. Do tej pory żona najlepszego polskiego piłkarza docierała do swoich fanów przede wszystkim za pośrednictwem Instagrama. Okazuje się jednak, że gwiazda znalazła kolejny sposób na to, aby nieustannie utrzymywać kontakt ze swoimi fanami!

Nowe wyzwanie trenerki!

Jak informuje portal Super Express, Anna Lewandowska zaczęła pisać felietony! Jak się okazuje, jej przemyślenia będą publikowane w „Twoim stylu”, a pierwszy tekst Lewandowskiej ujrzał już światło dzienne.

- Gdy zaczęłam pisać mój pierwszy felieton dla "Twojego Stylu", na ekranie komputera miałam czystą kartkę. Muszę ją zapełnić słowami – pomyślałam. To trudny pierwszy krok – przyznała Anna Lewandowska.

W kolejnych słowach felietonu, znana trenerka fitness wspominała swoje początki w karierze, a także to jak poważna przemiana zaszła przez lata w jej życiu.

- Sięgam do własnej pamięci i przypominam sobie szaloną, roztargnioną nastoletnią Anię z Podkowy Leśnej pod Warszawą. Miałam mnóstwo kompleksów, wątpliwości, jak wiele dziewczyn w moim wieku. Nie ma się czego wstydzić, tak po prostu było! Z czasem jednak nabierałam coraz więcej wiary w siebie i z tej niepewnej dziewczyny wyrosłam na kobietę, która wie czego chce. Lubi i docenia to, jaka jest – wyjawiła trenerka.

Samodyscyplina to sposób na sukces!

Anna Lewandowska przyznaje, że to właśnie ogromne zaangażowanie w sport pozwoliło jej wypracować u siebie niesamowity hart ducha i zdolność do pokonywania przeszkód. Trenerka nie ukrywa, że niejednokrotnie szła na trening nawet wtedy, kiedy miała wysoką gorączkę.

- Jak mawiał Churchill, sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu. Co było u mnie na tej kartce sprzed kilkunastu lat? Pracowitość, pozytywne nastawienie, systematyczność. Co będzie na Twojej...? – zakończyła trenerka.

View this post on Instagram

🇵🇱🇺🇲 Każdy nowy dzień zaczynam od szklanki wody a później pysznej kawki ☕@rl9coffee 😊 Poniedziałek... Zqczynamy😉Dziś Was zaskoczę i to podwójnie 🙈 Zapraszam do przeczytania mojego pierwszego felietonu dla @twojstylpl ✏️📝 A teraz pędzę na nagrania podcastów. ⭐ Zgadnijcie w komentarzach, co będzie tematem mojego podcastu😇 ps. Powtórzę, marzenia się nie spełniają, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA. Miełego dnia! _______________________ Usually I start each new day with breakfast and a delicious cup of coffee ☕ @rl9coffee Today I will surprise you! As you already know - trying new things is my specialty 🤗 so today I am recording my first podcast! Dreams come true! #annalewandowska #poland #coffeetime #warsaw #work

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SYTUACJA W NASZYM KRAJU JEST NIEZWYKLE TRUDNA. PRZEKROCZYLIŚMY BARIERĘ 10 TYSIĘCY ZAKAŻEŃ. JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE DNI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA SĄ ZAŁAMANI POSTAWĄ WIELU POLAKÓW. JEDNA Z PIELĘGNIAREK WPROST POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI O ZACHOWANIU RODAKÓW

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWY, JAK POPULARNE JEST W NASZYM KRAJU FAŁSZERSTWO MIODÓW. CO TAK NAPRAWDĘ KUPUJEMY W SKLEPACH