Od jakiegoś czasu jej celem jest poprawa kondycji jej teściowej. Mama Roberta zabrała głos w tej sprawie.

Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, rok temu poddała się skomplikowanej operacji przepukliny rdzenia kręgowego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🇵🇱🇬🇧 ➡ Wrzućmy na luz ✌ Wiecie, że nie potrafię siedzieć z założonymi rękami 🤷‍♀️ Sport nauczył mnie nie tylko samodyscypliny, ale też nieustannego podnoszenia poprzeczki. Trening sprawił, że stałam się coraz silniejsza, lepsza...💪 Ale dziś, przede wszystkim jestem mamą dwóch wspaniałych córeczek👩‍👧‍👧 staram się czasami zatrzymać. Wyluzować 😱 Przede wszystkim dla nich, dla siebie i dla WAS. Od kiedy jestem mamą jeszcze lepiej rozumiem potrzeby KOBIET. I coraz częściej widzę, jak wiele, zdecydowanie za dużo od siebie wymagamy 🤸‍♀ Warto pracować nad sobą, narzucać sobie cel i dążyć do niego, ale nie za każdą cenę. Odpuśćmy czasem!🧘‍♀️ Załóżmy czapkę w bad hair day...🤭 Weźmy ciepłą kąpiel przed zaśnięciem zamiast pracować do północy. Spędźmy pół dnia w piżamie, wygłupiając się z dziećmi... 🙈 _______ W życiu jest jak w sporcie ➡️ Znajdźmy czas na walkę i na regenerację 🙃 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Let's take it easy✌ You know that I can't sit and do nothing 🤷‍♀️ Sport has taught me not only self-discipline, but also to constantly raise the bar. I trained all my life to become stronger and better ... 💪 Since I am a mother and I have two wonderful daughters 👩‍👧‍👧 I am trying to take a break sometimes. To Chill out 😱 First of all, for them, but not only, its also for me 🥰 _____ It's worth trying, setting a goal and striving for it, but also its good to take a break from time to time ! 🧘‍♀️ Wear a hat on a bad hair day ... 🤭 Take a warm bath before falling asleep instead of working until midnight. Enjoying half a day in pj’s and playing with the kids ... 🙈 _________________ Life is like sports ➡️ Let's find the time to fight and to rest 🤗 #momoftwo #annalewandowska #healthyteam #women #chill #mamabyc

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Po operacji okazało się, że powrót do formy nie będzie taki prosty. Anna wspiera teściową i bardzo pomaja jej w powrocie do zdrowia. Mama Roberta jest wdzięczna.

Polecam wszystko, a w szczególności carpaccio z buraków i fetą. Aniu, teraz nie opłaca się chodzić do restauracji, chyba że na lampkę dobrego wina. A może kiedyś dodasz również dietetyczne wino? Co ty na to?

O tym sie mówi: Wywołującą dreszcz na plecach chwilę przeżył ojciec, który nagle stwierdza, że jego dziecko zniknęło. O co chodzi

Zerknij: Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości