Ten ojciec z Chin przeżył to samo, wpada w panikę, gdy jego małe dziecko nagle „znika” na jego oczach.

Warto skupić się na dziecku, nie na smartfonie

Użytkownik Twittera @aizadfahmy udostępnił na swoim koncie prezentację ojca w panice, gdy zobaczył, że jego dziecka nie ma w wózku. Wyglądając na oszołomionego incydentem, ojciec nadal próbował rozejrzeć się za swoim dzieckiem, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że jest ono z nim!

Nagranie wideo zaczęło się od ojca, który przez jakiś czas przeglądał swój smartfon, trzymając cały czas wózek. Pomimo tego, że był zajęty rozmową telefoniczną, nie zapomniał pchać ze sobą wózka i sprawdzić, co z dzieckiem - nagle wpadł w panikę, gdy dziecko nagle zniknęło w mgnieniu oka.

Patrząc na film, ludzie w internecie nie mogą przestać się śmiać z tej sytuacji i chętnie ją komentują. „To ta sama energia, kiedy zapomniałeś, że założyłeś okulary na głowę lub zbyt długo nosiłeś długopis za uchem” - napisał jeden z komentujących internautów.

Co sądzicie o używaniu telefonu podczas opieki nad kimkolwiek? Czy ciągłe wpatrywanie się w ekran przynosi na dłuższą metę coś dobrego?

O tym się mówi: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana

Zerknij też tutaj: Daniel Martyniuk włożył na głowę hełmofon, media nie posiadały się z radości. Młody Martyniuk relaksuje się, gdy jego mama nie odpuszcza byłej synowej

O tym pisaliśmy ostatnio, nie przegap: Jacek Kurski i jego syn zapowiadają pozew w sprawie córki Nowakowskiego. Na jaw wyszły oburzające fakty. O co chodzi