Jak donosi "Pudelek", Daniel Martyniuk ujawnił swoje aktualne miejsce pobytu za pośrednictwem konta na Instagramie. Białostocki dom rodziców zdaje się być odpowiednim azylem dla syna po rozwodzie.

Dlaczego media interesują się Danielem w hełmofonie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

Tego nie wie nikt, jednak warto opisac ten fenomen, a raczej sezonowy trend, gdyż skoro doszło już do rozwodu, Daniel na jakiś czas raczej zaszyje się gdzieś cichutko, wrzuci coś na Instagram, a sensację i kontrowersje podsycać będzie mama Danuta, która wciąż dostarcza mediom nowe pretensje kierowane do byłej synowej.

Trudno powiedzieć, ile jeszcze potrwa całe to zamieszanie wokół rodziny króla disco-polo Zenona, jednak wielu fanów wyraża swoje współczucie, gdyż artysta przez rodzinne afery nie ma chwili spokoju.


YouTube/PUDELEK

Jak można było zauważyć, Zenek Martyniuk nie uczestniczy w słownych przepychankach między Danielem, a Eweliną. Próżno szukać w internecie materiałów, w których artysta odnosi się do całej sprawy. Podczas jednej tylko wypowiedzi stwierdził, że ma na imię Zenon, nie Daniel, więc każdy odpowiada za siebie tym bardziej, że jego syn jest juz dorosły. Nie poruszył jednak tematu pierwszy, a odpowiedział jedynie na zadane mu pytanie.

Co sądzicie o zainteresowaniu wokół Daniela Martyniuka? Jaki Waszym zdaniem ma to wpływ na karierę Zenka?

O tym się mówi: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

Zerknij: Media obiegła informacja o zakażeniu koronawirusem jednej z pogodynek stacji TVN. Dorota Gardias miała zarazić się od własnej córki

Nie przegap tego, o czym pisaliśmy ostatnio: Kamil Bednarek pochwalił się swoją ukochaną. Niezwykła kobieta z Zambii