Kamila Bednarka znamy wszyscy. Wspaniały wokalista, którego nie lubi Daniel Martyniuk, juror w muzycznych latent show. Kim zatem jest piękność u jego boku? To nikt inny, jak Victoria Hall, "Miss Exotica" 2013 rok.

Niesamowita piękność - nie możwmy się dziwić Kamilowi


Facebook

Tak! W 2013 roku zdobyła tytuł "Miss Exotica" w konkursie, który z założenia miał być walką z rasizmem.

Kamila znamy, a kim jest Victoria?

YT

Jestem w połowie Polką, w połowie Zambijką. Mam nawet domieszkę szkockiej krwi, bo moja mama tez jest pół Zambijką i pół Szkotką – stąd część mojego nazwiska „Hall”. Urodziłam się w Lusace, stolicy Zambii i mieszkałam tam do szesnastego roku życia. W Polsce jestem od roku 2006 – przyjechałam poznać ojczyznę mojego taty, ale też w poszukiwaniu lepszych perspektyw i alternatywy do wyznaczonego tam stylu i toku życia (…) Chciałabym kiedyś zagrać w filmie, bo lubię aktorstwo, ale mam wiele marzeń, milion pomysłów na ujarzmienie mojej energii. Jednak najbardziej chciałabym móc pracować w międzynarodowej organizacji, która pomagałaby kobietom w Afryce – szczególnie tym całkowicie uzależnionym od władzy mężczyzn.

Jak widać, 35-latka dobrze wie, czego chce i najwyraźniej nasz Kamil Bednarek idealnie wpasował się w jej ideał świata. Życzymy im szczęścia!