Serial „Ranczo” od emisji pierwszego odcinka zyskał sobie ogromne grono fanów. Wiele osób nie mogło się pogodzić z faktem, że producenci podjęli decyzję o zaprzestaniu kontynuowania zdjęć do produkcji. Polacy zżyli się bowiem z bohaterami serialu i z czujnością obserwowali to, co dzieje się w ich życiu.

Mało kto o tym wie!

Jak informuje portal Lelum, jeden z aktorów serialu „Ranczo” – Piotr Pręgowski nie miał łatwego życia. Ostatnio aktor odważył się opowiedzieć o tym, co przeżył.

Aktora znamy z ekranu jako niezwykle energicznego i wiecznie uśmiechniętego. Okazuje się jednak, że jego życie nie było usłane różami, a on sam musiał być niezwykle silny, aby zmierzyć się z przeciwnościami losu.

Jak przyznał Piotr Pręgowski, we wczesnych latach młodości nie dopuszczał do siebie myśli o karierze aktorskiej. Mężczyzna chciał bowiem zostać sportowcem i spełnić swoje największe marzenie – wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich! Myśl o aktorstwie pojawiła się u niego dopiero w technikum.

– Chciałem być aktorem, a w dodatku na egzaminie do szkoły teatralnej nie było chemii ani fizyki – przywołuje słowa Piotra Pręgowskiego portal Interia.

Źródło: sport.tvp.pl

Aktor przeżył ciężkie chwile!

Swoje pierwsze kroki aktor stawiał w takich produkcjach jak „Barwy Ochronne” i „Polskie drogi”. Niedługo potem został zaangażowany do filmu „Miś”, wyreżyserowanego przez Stanisława Bareję i Stanisława Tyma. Kolejną ważną produkcją w życiu aktora byli „Zmiennicy”. Jednak potem, jak przyznał sam Piotr Pręgowski, przez pięć lat nie otrzymał żadnej propozycji od reżyserów.

– To był najgorszy okres mojego życia. Właściwie… przestałem wtedy istnieć. Nie chciano mnie zatrudnić do żadnej, choćby i miernej produkcji – powiedział aktor (według informacji przekazanych przez portal Interia).

Co więcej, aktor znalazł się w tak trudnej sytuacji, że popadł w depresję, a nawet, jak podaje portal Interia, miewał myśli samobójcze. Na szczęście w trudnych chwilach wspierały go najbliższe osoby.

– Gdyby nie żona i córka, pewnie by mnie już nie było – to słowa aktora przekazane przez portal Interia.

Dopiero kiedy Piotr Pręgowski otrzymał propozycję zagrania w takich serialach jak „Ranczo” czy też „Plebania” mocno stanął na nogach i wrócił do swojej wcześniejszej formy!

Źródło: egomedia.com.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SYTUACJA W NASZYM KRAJU JEST NIEZWYKLE TRUDNA. PRZEKROCZYLIŚMY BARIERĘ 10 TYSIĘCY ZAKAŻEŃ. JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE DNI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA SĄ ZAŁAMANI POSTAWĄ WIELU POLAKÓW. JEDNA Z PIELĘGNIAREK WPROST POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI O ZACHOWANIU RODAKÓW

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWY, JAK POPULARNE JEST W NASZYM KRAJU FAŁSZERSTWO MIODÓW. CO TAK NAPRAWDĘ KUPUJEMY W SKLEPACH