Mariusz Węgłowski, aktor, który zdobył popularność zaledwie kilka lat temu w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów wypowiedział się na temat swojej dynamicznie rozwijającej się kariery. Co takiego zatem powiedział? Koniecznie zobacz!

Mariusz Węgłowski jest aktorem, który do polskiego show – biznesu wkroczył bardzo niedawno, lecz jego kariera mocno pnie się do góry. Pierwszą produkcją, w której wziął udział był serial „Policjantki i policjanci”.

Ze względu na zawód policjanta, jaki wykonywał w przeszłości mógł bezproblemowo wcielić się w swoją postać – a fani of razu go pokochali.

Kariera prężnie się rozwija!

Potem kariera mężczyzny rozwinęła się dynamicznie – mężczyzna wystąpił w „Tańcu z Gwiazdami”, w serialu „Święty”, a także prowadzi program „Wspaniali ludzie”.

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów został zapytany o to, czy spodziewał się, że jego kariera nabierze takiego tempa. Odpowiedział, że absolutnie nie. Sam jest zaskoczony jak jego sytuacja potoczyła się w przeciągu ostatnich lat.

- Nie spodziewałem się totalnie. To było dla mnie duże zaskoczenie. Wynika to z niezłej pracy, którą wykonuję, ale i z odrobiny szczęścia i fajnej energii, bo jestem optymistą. Podchodzę do życia w ten sposób – do pracy również i takie są efekty. Marzenia są po to, żeby je spełniać. Ale rzeczywiście jeszcze jakiś czas temu nie spodziewałem się, że aż takiego tempa nabierze moja kariera. - mówił Węgłowski w jednym z udzielonych wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM