Dorota Szelągowska jest już po dwóch rozwodach. Nie ulega wątpliwości, że kiedy brała ślub po raz trzeci, chciała aby wszystko potoczyło się po jej myśli i by już zawsze była szczęśliwa. Okazuje się jednak, że los chciał zupełnie inaczej i gwiazda prawdopodobnie znów będzie musiała się rozwieść.

Trudne chwile dla znanej prezenterki!

Portal Super Express przekazał ostatnio, że Dorota Szelągowska złożyła już pozew o rozwód. Obecnie kobieta czeka na wyznaczenie przez sąd terminu pierwszej rozprawy. Jest to na pewno bardzo trudny czas dla znanej prezenterki.

Pierwszym mężem gwiazdy był Paweł Hartlieb, z którym to kobieta doczekała się syna – Antoniego. Ze swoim trzecim mężem gwiazda ma natomiast córkę Wandę, która przyszła na świat zaledwie dwa lata temu.

Drugim mężem prezenterki był natomiast Adam Sztaba, z którym to Dorota Szelągowska miała niezwykle huczny ślub! Niestety, to małżeństwo również rozpadło się niesamowicie szybko, a gwiazda znów była nieszczęśliwa. W kolejnym związku postawiła więc na zmiany!

Cichy ślub nie był gwarancją szczęśliwego związku!

Jak przyznaje sama gwiazda, jej ślub z trzecim mężem – Michałem był niezwykle skromny.

— Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości […]. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia – wyznała Dorota Szelągowska.

Gwiazda miała nadzieję, że jeśli ślub i wesele będą bardzo kameralne to związek przetrwa wszystkie próby. Niestety, okazuje się, że tak się nie stało i los znów nie jest dla prezenterki zbyt łaskawy. Czy wreszcie Dorota Szelągowska spotka na swojej drodze tego jedynego?

View this post on Instagram

Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Jak informował portal "Życie": CZY KINGA DUDA PODOŁA TAKIEMU WYZWANIU? CÓRKA PREZYDENTA BĘDZIE PRACOWAĆ W DWÓCH MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE

Przypomnij sobie: ZBLIŻA SIĘ WAŻNE ŚWIĘTO DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. LEKARZE APELUJĄ O ROZSĄDEK W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. CO NA TO MINISTERSTWO ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: PANI HALINA PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO! KOBIETA WYCHOWUJE TROJE DZIECI, A JEJ MĄŻ MIESZKA W ICH WSPÓLNYM DOMU Z NOWĄ PARTNERKĄ I CZWÓRKĄ JEJ DZIECI