Ostatnio media przekazały informację dotyczącą tego, iż Dorota Gardias trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Jak obecnie przedstawia się stan zdrowia gwiazdy?

Dorota Gardias nadal przebywa w szpitalu

Jeszcze wczoraj docierały do nas informacje, że stan zdrowia prezenterki jest bardzo poważny i została ona podłączona do respiratora. Fani byli mocno zaniepokojeni, jednak dziś portal Pomponik uspokoił, że wczorajsze informacje to tylko plotki.

- Dorota czuje się znacznie lepiej. To nieprawda, że była podłączona do respiratora. Podawano jej tlen, ale była to standardowa procedura w tego typu przypadkach. Obie z córką są naprawdę niezłej formie – przekazała bliska osoba gwiazdy w wywiadzie z portalem „Plejada”.

Na temat stanu zdrowia Doroty Gardias nie chciał natomiast zabrać głosu menedżer prezenterki.

Jak przypomniał portal Super Express, Dorota Gardias zakaziła się koronawirusem od swojej córki Hani, a ta z kolei została zakażona w szkole. Na szczęście jednak stan zdrowia dziewczynki jest bardzo dobry, nie ma ona praktycznie żadnych objawów koronawirusa.

Trzymamy kciuki za powrót gwiazdy do zdrowia!

Głos na temat całej sytuacji zabrała także sama stacja TVN, w której pracuje Dorota Gardias.

- Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy. W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają – brzmi informacja od TVN-u.

Fani nie tracą jednak nadziei, że już wkrótce Dorota Gardias poczuje się na tyle dobrze, że będzie mogła opuścić szpital. Trzymamy za to kciuki!

Jak informował portal "Życie": ROBERT LEWANDOWSKI ZNÓW OKAZAŁ SIĘ NIEWĄTPLIWYM LIDEREM. KOLEJNY, OGROMNY SUKCES NASZEGO PIŁKARZA. MAMY POWODY DO DUMY

Przypomnij sobie: FANI MOCNO SKOMENTOWALI DECYZJĘ ŁUKASZA Z PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". CO TAKIEGO ZROBIŁ MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY