Robert Lewandowski od kilku lat nieustannie zaskakuje nas swoją grą i umiejętnościami, jakie pokazuje na boisku. Jak się okazuje, w tym sezonie jego zdolności docenili także dziennikarze oraz trenerzy.

Kolejny sukces polskiego piłkarza!

Jak podaje portal Super Express, osiągnięcia Roberta Lewandowskiego, które zdobył w minionym sezonie grając dla Bayernu Monachium doczekały się niemałej nagrody. Nasz wspaniały piłkarz otrzymał bowiem tytuł najlepszego piłkarza roku UEFA, który został przyznany przez trenerów oraz dziennikarzy. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie, Robert Lewandowski nie miał sobie równych.

Jak przypomina portal, Robert Lewandowski łącznie w meczach w ramach Ligi Mistrzów oraz Bundesligi, zdobył 55 bramek! To niesamowita liczba, z której zarówno Robert, jak i my możemy być bardzo dumni!

Robert Lewandowski nie ma sobie równych!

Wczoraj wieczorem Robert Lewandowski odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza roku UEFA. Głosy w plebiscycie przyznawali trenerzy z osiemdziesięciu europejskich klubów piłkarskich oraz dziennikarze z całej Europy. Punktacja przedstawiała się następująco:

  • najlepszy piłkarz – 5 punktów;
  • drugi piłkarz – 3 punkty;
  • trzeci piłkarz – 1 punkt.

Jak się okazuje nasz Lewy był po prostu najlepszy. W plebiscycie przyznano mu bowiem 477 punktów, a drugie miejsce zdobył Kevin De Bruyne otrzymując 90 punktów. To kolosalna różnica! Mamy więc niewątpliwy powód do dumy, a zarazem życzymy Robertowi kolejnych, ogromnych sukcesów!

View this post on Instagram

Never stop dreaming🙏🏆 #RL9

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA