Najnowsze, szokujące informacje o Robercie Lewandowskim. Sportowiec miał w planach podjąć się ogromnej inwestycji, jednak w ostatnim momencie wycofał się z niej! O co chodzi? Dlaczego tak zrobił i co to była za inwestycja?

Jak powszechnie wiadomo, Robert Lewandowski należy do najlepszych i „najdroższych” piłkarzy na niemalże całym świecie. Dzięki swoim wspaniałym umiejętnościom zyskał szacunek i uznanie kibiców piłki nożnej na całym świecie, a porównywany jest do najlepszych w owej dyscyplinie.

Piłkarz niemieckiego klubu Bayern Monachium o międzynarodowej sławie, a zarazem kapitan polskiej reprezentacji piłki nożnej bierze udział także w wielu kampaniach reklamowych potężnych marek, jak Gillette czy Huawei.

Dlaczego piłkarz zrezygnował z dużego projektu?

Ostatnio piłkarz miał stać się jednym z udziałowców fenomenalnej restauracji, która właśnie powstaje na Mazurach – w ostatniej chwili jednak zrezygnował.

Okazało się, że jeden ze wspólników spółki budującej restaurację ma bardzo kontrowersyjną przeszłość.

- Paweł Petrusewicz jest osobą wielokrotnie skazywaną prawomocnymi wyrokami za przestępstwa przeciwko mieniu, bezpieczeństwu powszechnemu, wymiarowi sprawiedliwości, wiarygodności dokumentów i obrotowi gospodarczemu i w związku z popełnieniem części z nich przesiedział w areszcie i więzieniu prawie dwa lata - napisano w „Pulsie Biznesu”

W związku z zamieszaniem wokół całej inwestycji Robert Lewandowski postanowił wycofać się z niej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA