Marcin Meller otrzymał ogromną szansę. Jakie wybory podejmie znany dziennikarz i czy będziemy mogli oglądać go jeszcze w TVN24?

Zmiany w życiu dziennikarza!

Jak podaje portal Super Express, Marcin Meller otrzymał niesamowitą propozycję, z której bez wahania skorzystał. Został on bowiem redaktorem naczelnym portalu Wirtualna Polska. Nie ulega wątpliwości, że jest to niesamowity prestiż. Jak wpłynie to jednak na jego pracę w innych mediach?

Jak doskonale wiemy Marcin Meller ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Był on redaktorem naczelnym miesięcznika „Playboy” w polskim wydaniu, w latach 2003 – 2012. Następnie od 2016 roku zarządzał, jako dyrektor wydawniczy, Grupą Wydawniczą Foksal.

Marcin Meller pisał także felietony do „Newsweeka” oraz „Wprost”.

Od 2005 roku mogliśmy go natomiast oglądać w telewizji. Marcin Meller prowadził bowiem program „Agent”, a także był partnerem Kingi Rusin w programie „Dzień Dobry TVN” w latach 2005 – 2008, a w latach 2013-2019 towarzyszył natomiast w tym samym programie Magdzie Mołek. Dodatkowo w tej samej stacji był także gospodarzem programu „Kapitalny Pomysł”.

Co dalej z programem?

Nieprzerwanie od stycznia 2009 Marcin Meller prowadzi natomiast program „Drugie Śniadanie Mistrzów”. Czy zaprzestanie tej roli po objęciu roli redaktora naczelnego w Wirtualnej Polsce?

- Przestanę pisać felietony dla „Newsweeka”, a co z „Drugim Śniadaniem Mistrzów”, to się jeszcze okaże. W najbliższą sobotę bez zmian – wyjawił sam Marcin Meller podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Wirtualnemedia.pl.

Jak zatem dalej potoczy się kariera znanego dziennikarza? O tym na pewno przekonamy się niebawem.

No to jeszcze raz wywrócę swoje życie do góry nogami. 15 listopada przechodzę z Grupy Wydawniczej Foksal (Wydawnictwo...

Posted by Marcin Meller on Thursday, October 1, 2020

Jak informował portal "Życie": ROBERT LEWANDOWSKI ZNÓW OKAZAŁ SIĘ NIEWĄTPLIWYM LIDEREM. KOLEJNY, OGROMNY SUKCES NASZEGO PIŁKARZA. MAMY POWODY DO DUMY

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO ZAGROŻENIA, JAKIE JEST OBECNE W NASZYM KRAJU. POLACY POWINNI ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAJNOWSZE INFORMACJE

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY