Esmeralda Godlewska już niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów, jednak takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał! Kobieta postanowiła bowiem rozpocząć studia. Jaki kierunek wybrała?

Niezwykle kontrowersyjna osoba

Od pewnego czasu Esmeraldy Godlewskiej nie było widać w mediach społecznościowych. Portal Lelum przekazuje bowiem, że kobieta mocno zaangażowała się w macierzyństwo oraz rozwój swojego gabinetu, w którym oferuje zabiegi z medycyny estetycznej. Jak się jednak okazuje, to Godlewska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i od października wybiera się na studia!

Tą niespodziewaną wiadomością Esmeralda Godlewska podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda opublikowała kilka InstaStories, na których z dokładnością opowiedziała o swoim wyborze. Jak się okazuje, celebrytka podejmie studia z pielęgniarstwa!

Ta informacja zadziwiła dość spore grono osób, bowiem Esmeralda Godlewska słynęła do tej pory z dość kontrowersyjnych filmików i wypowiedzi, jakie publikowała w sieci. Dodatkowo gwiazda wystąpiła w Fame MMA, gdzie zdobyła mistrzostwo. Czy jednak teraz postanowiła bardzo radykalnie zmienić swoje życie?

Nowy etap w życiu gwiazdy?

–Kocham być studentką. Wspaniała kadra, wykładowcy, uczelnia z ogromną historią – mówiła gwiazda na swoim InstaStories.

Na profilu gwiazdy pojawiły się także zdjęcia z inauguracji roku akademickiego na Warszawskiej Szkole Medycznej im. Tadeusza Koźluka.

Czy jest to kolejny dowód na to, że Esmeralda Godlewska dała sobie na ten moment spokój z muzyką i postanowiła mocno zainwestować w swój rozwój?

View this post on Instagram

🙏🙏🙏✨

A post shared by Esmeralda Godlewska (@esmeralda_godlewskaofficial) on

Jak informował portal "Życie": INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ OSTRZEGA. W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE

Przypomnij sobie: KINGA DUDA ZNÓW SPOTKAŁA SIĘ Z OSTRA KRYTYKĄ POD SWOIM ADRESEM. KILKA MOCNYCH SŁÓW PADŁO ZE STRONY EWY MINGE, PROJEKTANTCE BARDZO SIĘ TO NIE PODOBA

Portal "Życie" pisał również: NOWA POSTAĆ MOCNO NAMIESZA W SERIALU "M JAK MIŁOŚĆ". FANI MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI TYM, JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY ICH ULUBIONYCH BOHATERÓW