Daniel Martyniuk oraz Ewelina pobrali się dwa lata temu. Jednak wtedy, nikt nie myślał o tym, że małżeństwo zakończy się tak szybko. Jak doskonale wiemy Ewelina oraz Daniel od kilku dni są już rozwiedzeni.

Czy to koniec rodzinnej batalii?

Przez długi czas małżonkowie nieustannie prali swoje brudy na forum publicznym. Daniel Martyniuk nie przebierał w środkach i coraz to mocniej starał się dopiec swojej byłej żonie. Jak donosi portal Pudelek, ostatnio do całej batalii włączyła się także matka Daniela Martyniuka.

Danuta Martyniuk wyznała, że Ewelina pisała do niej dość obraźliwe SMSy. Była żona Daniela miała napisać, że obecnie nienawidzi już swojego męża za to co jej zrobił. Dodatkowo Ewelina wyznała, że nie zamierza dłużej nosić nazwiska swojego byłego męża.

Daniel Martyniuk nie pozostaje jednak dłużny, bowiem ostatnio na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie Eweliny. Mężczyzna skomentował, że jego była żona wygląda jak koń.

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Danuta Martyniuk nie daje za wygraną!

- Prowokowała go, Daniel chciał kamery założyć. Daniel mówił: Jak mi nie wierzycie, kamery założę w domu, żeby kamery pokazały, jaka ona jest. Ona tak udaje nie wiadomo kogo, na zawołanie płacze, tutaj wyjeżdża smutna, siostry syn odwoził ją raz, mówi tylko wsiadła do samochodu, rozpromieniona, nie widać żadnego kłopotu – wyznała dodatkowo mama Daniela.

Co więcej, Danuta Martyniuk odgraża się, że będzie starać się zabrać Ewelinie jej córkę, Laurę.

- Ja bym walczyła nawet, żeby zabrać ją do siebie. Żeby opiekę Daniel miał. I my przy pomocy, jako dziadkowie. On nieraz mówi, że najlepiej byłoby Laurę zabrać do nas, a ja dziecku wszystko, jak dorośnie dziewczyna, wszystko jej opowiem. Ja się nie wtrącałam jak oni byli tutaj, ja na targ jak jechałam czy jakieś owoce, do sklepu, dzwoniłam – coś wam kupić? Tak, coś kupić, zawoziłam, nie wtrącałam się nic - dodała Danuta Martyniuk.

YouTube: PUDELEK

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ - SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE