Jak donosi portal Super Express, Daniel Martyniuk i Ewelina uzyskali rozwód w ubiegły poniedziałek. Okazuje się jednak, że sprawa rozwodowa nie rozwiązała wszystkich konfliktów, jakie mają miejsce pomiędzy małżeństwem.

To nie koniec problemów?

Jak się okazuje, podczas sprawy rozwodowej zasądzono, że Daniel Martyniuk ma opłacać alimenty w kwocie 1500 złotych na rzecz swojej córeczki – Laury. Dodatkowo mężczyzna ma także płacić 2000 złotych alimentów dla byłej żony Eweliny. Jak podają media, Daniel Martyniuk od razu po rozprawie oświadczył, że będzie się odwoływał od tego wyroku.

Co więcej, stanowisko syna poparła jego mama – Danuta Martyniuk, która podobnie jak syn twierdzi, że Ewelina od zawsze nastawiona była na pieniądze Daniela. Co ciekawe, mama mężczyzny wyjawiła także długo ukrywany fakt, iż Daniel Martyniuk miał w planach założenie kamer w domu.

Danuta Martyniuk zabrała głos

- Prowokowała go, Daniel chciał kamery założyć. Daniel mówił: Jak mi nie wierzycie, kamery założę w domu, żeby kamery pokazały, jaka ona jest. Ona tak udaje nie wiadomo kogo, na zawołanie płacze, tutaj wyjeżdża smutna, siostry syn odwoził ją raz, mówi tylko wsiadła do samochodu, rozpromieniona, nie widać żadnego kłopotu – wyjawiła Danuta Martyniuk.

Okazuje się jednak, że nie są to wszystkie konflikty, jakie nie zostały nadal rozwiązane pomiędzy byłymi małżonkami. Matka Daniela twierdzi, że córka Martyniuka powinna zostać w ich domu, a nie w domu Eweliny. Co więcej, Danuta Martyniuk twierdzi, że kiedy Laura będzie już duża to pozna wszystkie ukrywane sekrety na temat swojej mamy.

Źródło: YouTube

Jak informował portal „Życie”: TAKIEJ PRAWDY NA TEMAT ANNY MUCHY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. AKTORKA WYZNAŁA, ŻE NIE CHCIAŁA URODZIĆ SWOJEGO DZIECKA

Przypomnij sobie: MAŁY GEST DOBROCI WOBEC SENIORA ZAOWOCOWAŁ WIELKIMI CZYNAMI. 18 - LETNIA KELNERKA BYŁA ZDUMIONA, JAK ODPŁACONO JEJ ZA CODZIENNĄ PRACĘ

Portal „Życie” pisał również: JAK AGATA DUDA RADZI SOBIE Z MODOWYMI WYZWANIAMI? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁA JOANNA PRZETAKIEWICZ, JEDNA Z NAJLEPIEJ UBRANYCH KOBIET W POLSCE