Daniel Martyniuk znów zagościł na pierwszych stronach gazet. Wszystko to za sprawą rozwodu, który odbył się kilka dni temu. Tym razem jego była żona, Ewelina dopięła swego. Rozpad związku został orzeczony z winy Daniela. Mężczyzna, zgodnie z wyrokiem sądu, musi więc płacić alimenty zarówno na swoją córkę, jak i na swoją byłą żonę.

Daniel Martyniuk korzysta z pieniędzy rodziców

Jak podaje portal Plotek, Daniel Martyniuk nie zamierza się kryć ze swoim majątkiem. W dniu rozprawy mężczyzna przyjechał pod sąd razem ze swoją mamą – Danutą Martyniuk. Auto, którym przyjechali wzbudziło niemałą sensację. Był to bowiem Mercedes GLC 300 4Matic. Jego cena kształtuje się w granicach pół miliona złotych!

Co więcej, warto zaznaczyć, że kilka miesięcy temu, Zenek Martyniuk również poruszał się podobnym autem – Mercedesem ML350 BlueTec, którego cena również sięga nawet 500 tysięcy złotych.

YouTube

Niesamowity majątek Martyniuków

Obecność tak drogich aut w rodzinie Martyniuków nie może dziwić, jeśli spojrzymy na ich ostatnie dochody. Jak podał bowiem portal Super Express, za ostatnią reklamę, w której wystąpił Zenek Martyniuk wypłacono mu okrągły milion złotych! Co więcej, muzyk bez problemu utrzymuje dorosłego syna.

Głośno było nawet o sprawie, kiedy wpłacił kaucję, aby Daniel mógł wcześniej wyjść na wolność. Czy zasądzone przez sąd alimenty dla Eweliny i dziecka również będzie płacił Zenek Martyniuk? Jak doskonale wiadomo, obecnie Daniel Martyniuk nie chodzi do pracy. Nieustannie publikuje jednak na Instagramie zdjęcia ze swoich wyjazdów.

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Jak informował portal „Życie”: TAKIEJ PRAWDY NA TEMAT ANNY MUCHY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. AKTORKA WYZNAŁA, ŻE NIE CHCIAŁA URODZIĆ SWOJEGO DZIECKA

Przypomnij sobie: MAŁY GEST DOBROCI WOBEC SENIORA ZAOWOCOWAŁ WIELKIMI CZYNAMI. 18 - LETNIA KELNERKA BYŁA ZDUMIONA, JAK ODPŁACONO JEJ ZA CODZIENNĄ PRACĘ

Portal „Życie” pisał również: JAK AGATA DUDA RADZI SOBIE Z MODOWYMI WYZWANIAMI? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁA JOANNA PRZETAKIEWICZ, JEDNA Z NAJLEPIEJ UBRANYCH KOBIET W POLSCE