Rząd wprowadza kolejne obostrzenia. Wszystko spowodowane koronawirusem.

Z dniem 25 marca – środa, zostanie wprowadzony zakaz wychodzenia z domu. Wyjątkiem będą jedynie konkretnie określone potrzeby życiowe.

Już od jutra 25 marca, obowiązywać będą kolejneop Ostrzenia. Wszystkie informacje potwierdził premier Mateusz Morawiecki podczas prowadzonej konferencji prasowej. Od środy 25 marca obowiązywać ma zakaz całkowitego opuszczania domów. Wyjątkiem są sprawy konieczne takie jak np. zrobienie zakupów żywnościowych, wyjście do apteki czy też do pracy.

Zakaz wychodzenia z domu. Wyjątkiem jest kilka przypadków, jakich?

Jak potwierdza rząd wszystkie pogłoski mówiące o tym, jakoby sklepy spożywcze miały być zamknięte są nieprawdziwe. Wprowadzony Obostrzenia mają potrwać aż do 11 kwietnia 2020 r. Termin ten nie jest wiążący. Jeżeli sytuacja się nie poprawi czas trwania zaostrzeń zostanie wydłużony. Ograniczenia nie obejmują takich aktywności jak np. wyprowadzania psa. Należy jednak pamiętać że wszystkie spacery po parkach i spotykanie się w nich w kilkuosobowych grupach są zakazane.

Zmianie ulegnie także sytuacja w kościołach. W świątyniach nie będzie mógł przebywać więcej niż siedem osób. Obostrzenia dotkną także komunikacji publicznej. W tramwajach czy autobusach będzie mógł podróżować jedynie kilku pasażerów.

Przypomnij sobie o… ZNAK ZODIAKU WIELE MÓWI O CZŁOWIEKU. JAKIE SĄ OSOBY SPOD ZNAKU PANNY

Jak informował portal Życie: TEN CHŁOPAK NIE MÓGŁ UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. JEGO TATA ZROBIŁ WSPANIAŁĄ RZECZ

Portal Życie pisał również o… TA KOBIETA POD KONIEC CIĄŻY ZAUWAŻYŁA, ŻE JEJ DZIECKO SIĘ NIE RUSZA. GDY USŁYSZAŁA DIAGNOZĘ LEKARZY, NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ