Anna Mucha jest znana przez miliony Polaków. Swoją karierę rozpoczęła kiedy była jeszcze małą dziewczynką, a wraz z upływem lata aktorka stawała się coraz popularniejsza. Nie ulega wątpliwości, że największą sławę przyniosła jej rola Magdy w serialu „M jak miłość”.

Szczere wyznanie aktorki

Anna Mucha bardzo ceni sobie kontakt ze swoimi fanami, który nieustannie podtrzymuje za pośrednictwem Instagrama. Co więcej aktorka nie boi się także wyrażać swojego zdania na wiele tematów. Niejednokrotnie jednak jej poglądy budzą sporo kontrowersji.

Doskonale wiemy, że Anna Mucha często porusza tematy związane z prawami kobiet oraz ich niezależnością. Nie inaczej było w ostatnim wywiadzie, jakiego aktorka udzieliła dla magazynu „Wysokie Obcasy”. Wspomniała w nim o sytuacji z jej życia, o której prawie nikt nie miał pojęcia.

- Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam – wyznała aktorka w wywiadzie.

View this post on Instagram

dziś mija dwudziesta rocznica (!!!) od pierwszego dnia zdjęciowego serialu „M jak miłość”! 💥🥂🎬🎉 ulubionego serialu Polaków, fenomenu, powodu, dla którego w poniedziałki i wtorki wieczorem w wielu miastach i miasteczkach pustoszeją ulice 😉 jak podsumować te dwadzieścia lat jednym słowem ? 🤔 DUMA ! jestem dumna i szczęśliwa! Dziękuje wszystkim, dzięki którym ten serial powstaje i dziękuje, ze mogę być jego częścią. Zawsze powtarzam, ze tworzymy wielką rodzinę, a z rodzina, jak wiadomo najlepiej na zdjęciu 😜 wiec pewnie to jest sukces naszego serialu ❤️❤️❤️ i przede wszystkim dziękuje Wam, naszym widzom, ze z nami jesteście 🥰🥰🥰 @mjakmilosc.official ❤️ niech miłość będzie z Nami ❤️

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Nie powinno się osądzać kobiet

Co więcej, Anna Mucha przyznała, że miała myśli na temat przerwania ciąży i była nawet o krok od podjęcia tej decyzji. Jej zdanie uległo jednak zmianie w ostatniej chwili.

- Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera. Tabletki zostały w lodówce – opowiedziała aktorka.

W wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” Anna Mucha podkreśliła, iż każda kobieta powinna mieć prawo do samodzielnego zadecydowania o tym, czy chce kontynuować ciążę czy też chce ją przerwać. Gwiazda zaznacza, że żadna z kobiet nie powinna być oceniania za decyzję, jakie podjęła w tej kwestii. To bardzo ważne słowa!

View this post on Instagram

Let’s dance 💋

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: MICHAŁ SZPAK MA KOLEJNY POWÓD DO DUMY. WSPANIAŁE WIEŚCI OD WOKALISTY. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Portal „Życie” pisał również: JAK AGATA DUDA RADZI SOBIE Z MODOWYMI WYZWANIAMI? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁA JOANNA PRZETAKIEWICZ, JEDNA Z NAJLEPIEJ UBRANYCH KOBIET W POLSCE