Przypomnijmy, że Michał Szpak reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Wtedy też byliśmy niemal pewni, że Michał Szpak wygra ten plebiscyt. Jak przypomina portal Eska, publiczność przekazała Michałowi aż 222 punkty, co uplasowało go na trzecim miejscu. Niestety, po podliczeniu głosów od jurorów, okazało się, że artysta spadł na ósme miejsce.

Świetny występ Michała Szpaka!

Mimo braku wygranej Michał Szpak odniósł ogromny sukces. Nie dość, że reprezentował nasz kraj jako jeden z najlepszych muzyków, to zyskał popularność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Utwór, który zaprezentował na Eurowizji, czyli Color of Your Life niedługo przekroczy granicę 8 milionów odtworzeń w serwisie YouTube!

Jak informuje portal Lelum, mimo iż pamiętna Eurowizja z udziałem Michała Szpaka odbyła się cztery lata temu, to na tym nie skończyły się sukcesy muzyka. Teraz artysta znów zyskał uznanie muzycznych ekspertów. Wspomniany wcześniej utwór artysty znalazł się bowiem wśród najlepszych jesiennych utworów na kanale Eurovision Song Contest na YouTubie!

View this post on Instagram

„Dziwny jest ten świat” #wolnosc

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Artysta ma ogromne powody do dumy!

Nie ulega wątpliwości, że jest to ogromne wyróżnienie dla naszego polskiego artysty. Jego utwór został bowiem wyróżniony na równi z takimi piosenkami jak „Dancing in the rain” Rutha Lorenzo, czy też „Drip Dop” Safury. Jest to na pewno ogromna motywacja dla artysty, aby dalej tworzyć tak niesamowite utwory i zdobywać kolejne wyróżnienia!

Nie pozostaje zatem nic innego, jak pogratulować Michałowi ogromnego talentu i życzyć mu dalszych, jeszcze większych sukcesów na muzycznej scenie!

View this post on Instagram

🌈🤘🏼

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Portal „Życie” pisał również: JAK AGATA DUDA RADZI SOBIE Z MODOWYMI WYZWANIAMI? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁA JOANNA PRZETAKIEWICZ, JEDNA Z NAJLEPIEJ UBRANYCH KOBIET W POLSCE