Piosenkarz Michał Szpak jakiś czas temu wziął udział w niezwykle popularnym programie kulinarnym, a sam jego udział mocno spodobał się jego fanom. Mężczyzna wymyślił bardzo zaskakujące nazwy przygotowanych przez siebie potraw. Internauci byli mocno zdziwieni!

Jak wiadomo nie od dziś, Michał Szpak to ceniony, ale też bardzo kontrowersyjny artysta, który ogromną popularność i rozgłos zdobył kilka lat temu poprzez udział w programie „X Factor”. Aktualnie sam zasiada w składzie jury podobnego programu talent show, „The Voice of Poland”. Mężczyzna już od samego początku zdobył zarówno wielu fanów, jak i krytyków.

Jego niesamowity talent wokalny, ale także bardzo kreatywne stylizacje sceniczne czy odważny wygląd na co dzień wzbudza ogromne zainteresowanie ze strony mediów i paparazzi.

Michał Szpak to niezwykle barwna osobowość, która wyraża siebie poprzez oryginalny wygląd – długie, proste włosy, pomalowane paznokcie, makijaż czy nawet buty na obcasie zdecydowanie sprawiają, że wyróżnia się na ulicy!

Zaskakujące nazwy potraw!

W roku 2013 Michał Szpak wziął udział w popularnym programie „Ugotowani”, a przygotowane przez niego potrawy onieśmielały innych uczestników oraz widzów!

Zaskakujące były także same nazwy potraw, które według widzów były bardzo tajemnicze. Serki camambert nazwał „Dziubki Miszanela”, zaś kurczak w piwie zyskał nazwę „Kurczak na butelce”, a deser to „Szpacze mleczko”.

Internauci byli bardzo zadowoleni z kreatywności mężczyzny.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU