Jak donosi portal Pomponik, w ubiegły wtorek, dokładnie 22 września Agata i Andrzej Duda odbyli wizytę we Włoszech. Była to pierwsza zagraniczna wizyta od czasu objęcia po raz drugi urzędu prezydenta przez Andrzeja Dudę. W sieci pojawiło się niesamowicie czułe zdjęcie z tej podróży pary prezydenckiej. Jak zareagowali obserwatorzy?

Ważna wizyta pary prezydenckiej we Włoszech

Wizyta pary prezydenckiej we Włoszech była niezwykle ważna. Para prezydencka złożyła bowiem kwiaty na cmentarzu Monte Cassino. Agata oraz Andrzej Duda byli także uczestnikami uroczystości, które upamiętniały polskich żołnierzy, którzy polegli na Monte Cassino.

Para prezydencka została także przyjęta przez papieża Franciszka. Dodatkowo odbyło się spotkanie pary z młodzieżą, która uczęszcza do włoskich szkół. Agata i Andrzej Duda udali się także do Muzeum Pamięci 2. Korpusu Polskiego. Jak więc widać, plan podróży był niesamowicie napięty.

Ujmujące zdjęcie opublikowane na Instagramie

Co więcej, na instagramowym profilu Agaty Dudy opublikowane zostało zdjęcie, które przedstawia parę prezydencką w niezwykle romantycznej scenie. Agata i Andrzej Duda spacerują po cmentarzu w Monte Cassino i trzymają się za ręce. To niezwykle ujmujący kadr.

- Upamiętnienie polskich żołnierzy na Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino – brzmi podpis pod fotografią na Instagramie.

Zdjęcia nie można jednak skomentować, dlatego też nie możemy się dowiedzieć, jak romantyczną fotografię pary prezydenckiej przyjęli Polacy. Do tej pory Agata Duda nie publikowała tak romantycznych ujęć ze swoim mężem.

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE