Kinga Duda nie włączała się w kampanię wyborczą swojego taty ani nie zabierała w tym czasie głosu. Pojawiła się za to na niedzielnym wieczorze wyborczym. Z dużym entuzjazmem przyjęła ogłoszone wyniki sondażowe II tury wyborów prezydenckich 2020, a w czasie, kiedy Andrzej Duda przemawiał, stała bardzo blisko niego.

Kinga Duda to córka prezydenta RP. Urodzona w 1995 roku córka Agaty i Andrzeja Dudów mieszkała w Krakowie, znajomi ze szkoły zapamiętali ją jako dobrą uczennicę.

Kinga Duda. Źródło: Youtube
Kinga Duda. Źródło: Youtube

Ma zacięcie artystyczne, występowała m.in. w spektaklu w liceum. Nagranie z jej występem krąży w sieci. Córka Andrzeja Dudy zaliczyła kurs angielskiego CPE oraz uczyła się niemieckiego, a następnie studiowała prawo na UJ w Krakowie.

Teraz wiadomo, że po praktykach w Londynie zamierza spędzić dłuższy czas w Polsce. Ostatnio wśród opinii publicznej rozpętała się burza spowodowana faktem, że Kinga Duda dołączy do sztabu prezydenta.

Czemu Kinga Duda będzie pracować dla ojca?

Na to pytanie Polacy szukali odpowiedzi od czasu, gdy wyszło na jaw, że córka prezydenta zamierza być jednym z jego doradców. Szczególnie, że dla samego prezydenta nie była to dobra wizerunkowo decyzja.

Kinga Duda. Źródło: Youtube
Kinga Duda. Źródło: Youtube

- Ona myśli o międzynarodowej karierze prawniczej, a taki zapis w życiorysie może jej pomóc. Wielu pomyśli, że doradza prezydentowi, nie będą wiedzieli, że chodzi o jej ojca – informuje Pomponik, cytując jednego z bliskich współpracowników samego Andrzeja Dudy.

Oznacza to, że Kinga Duda liczy na to, że dzięki możliwości wpisania pracy dla prezydenta Polski do CV w przyszłości będzie mogła liczyć na jeszcze lepszą pracę.

Przypomnij sobie o… OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: DO MIASTA WRACAJĄ STUDENCI. MPK WZMOCNI DLA NICH OFERTĘ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ . CO SIĘ ZMIENI

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PROBLEMY ZE STREFĄ PARKOWANIA NA WARSZAWSKIEJ WOLI. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ KUPIĆ BILETÓW, A DOSTAJĄ MANDATY. O CO CHODZI