Ostatnio gościem programu „Tłit” Wirtualnej Polski była Beata Szydło. Polityk odniosła się do ostatnich komentarzy, jakie są obecne w mediach i dotyczą bezpośrednio jej rodziny.

Beata Szydło ma dosć hejtu!

Dziennikarz Wirtualnej Polski przytoczył ostatnie doniesienia „Gazety Wyborczej”, które to dotyczyły syna europosłanki Prawa i Sprawiedliwości – Tymoteusza Szydło. Jak się okazuje, dziennikarze „Gazety Wyborczej” zastanawiali się, czy mężczyzna nadal sprawuje posługę kapłańską. Co na to Beata Szydło?

- Mój syn jest osobą prywatną. To jest jego prywatne życie. Sprzeciwiam się zawsze, gdy media interesują się jego życiem, bo to nie jest osoba publiczna – odpowiedziała polityk.

Dodatkowo, Beata Szydło zaznaczyła, że robi co może, aby chronić swoją rodzinę.

- Ja staram się ich chronić, ponieważ nie są oni zaangażowani publicznie. Moja sytuacja była inna, bo nikt z członków rodziny nie zajmował stanowisk państwowych, nie pełnił też żadnych funkcji w spółkach Skarbu Państwa, a hejt na moją rodzinę był nieuprawniony i bardzo bolesny – zaznaczyła była premier.

Źródło: bbc.com

Czy rodziny polityków powinny być obserwowane przez media?

Jak doskonale pamiętamy kilka miesięcy temu Tymoteusz Szydło był obecny na pierwszych stronach niemal wszystkich gazet. Wtedy Beata Szydło również twierdziła, że takie zachowanie mediów oraz innych polityków jest po prostu niestosowne.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy życie prywatne członków rodzin polityków powinno być obserwowane i czy doniesienia na ten temat powinny pojawiać się w mediach?

Źródło: YouTube: TVP Info

Jak informował portal "Życie": KUBA WOJEWÓDZKI W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH O SYNU ZENKA MARTYNIUKA! SHOWMAN NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW, POWIEDZIAŁ WPROST, CO O NIM MYŚLI

Przypomnij sobie: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: TOMASZ STOCKINGER NARESZCIE WYZNAŁ PRAWDĘ, TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. JEGO OŚWIADCZENIE JEST ZDUMIEWAJĄCE, NIKOMU NIE PRZYSZŁOBY TO DO GŁOWY