Lech Wałęsa to jeden z niewielu polskich polityków, który znany jest niemal na całym świecie. Oczywiście zdecydowana większość osób docenia go za jego działania w ramach „Solidarności’. Jak się okazuje, pomimo upływu lat popularność byłego prezydenta nie maleje.

Lech Wałęsa cieszy się swoją sławą!

Co więcej, Lech Wałęsa od pewnego czasu bardzo aktywnie działa w sieci. Na swoim Facebooku nieustannie publikuje zdjęcia zarówno ze służbowych spotkań, jak i z chwil spędzonych rodzinnie.

Jak informuje portal Super Express czasem były prezydent umieszcza w sieci posty, które wywołują niemała burzę wśród internautów. Tak było i tym razem. Mimo, że Lech Wałęsa nie miał złych zamiarów, to spotkał się z ostrą krytyką ze strony swoich obserwatorów.

Były prezydent postanowił bowiem pochwalić się listami, jakie ostatnio do niego przyszły. Jak się okazuje, oba z nich napisane zostały przez ogromnych sympatyków Lecha Wałęsy i zawierają słowa pełne uznania dla działalności polityka.

- Dochodzą i takie listy – podpisał post Lech Wałęsa.

Turystka ze Śląska

Posted by Lech Wałęsa on Monday, September 14, 2020

Internauci od razu zareagowali!

Jednak czujne oko internautów niemal natychmiast dostrzegło pewną nieprawidłowość, która natychmiast została wytknięta prezydentowi. Jak się okazuje, Lech Wałęsa publikując listy jakie otrzymał, nie zamazał danych osobowych nadawców. W sieci zawrzało!

- Dane osobowe / adres nie powinny być upubliczniane; Proszę zamazać dane osobowe – komentowali obserwatorzy prezydenta.

Nie można nie przyznać racji internautom. Nie wolno publikować danych innych osób w Internecie bez ich zgody. Może bowiem spowodować to ogromne kłopoty. Miejmy nadzieję, że prezydent w porę się zreflektuje i poprawi post!

Dochodzą i takie listy.

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, September 15, 2020

Jak informował portal "Życie": ABSURDALNY WYROK SĄDU. PROKURATURA STANĘŁA W OBRONIE EMERYTA, KTÓRY MA ZAPŁACIĆ KARĘ ZA ZJEDZENIE ŚLIWKI W CZEKOLADZIE

Przypomnij sobie: NA HORYZONCIE KOLEJNA AFERA Z UDZIAŁEM DANIELA MARTYNIUKA. JAKA JEST REAKCJA SYNA ZNANEGO MUZYKA

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA RADOŚĆ W RODZINIE ZNANEJ POLSKIEJ RESTAURATORKI. LARA GESSLER ROZPOCZĘŁA KOLEJNY WAŻNY ETAP W SWOIM ŻYCIU. MAMA JEST ZACHWYCONA