Michał Urbaniak jest artystą jazzowym, który zdobył w naszym kraju niebywałą popularność. Mężczyzna jest niesamowicie uzdolnionym multiinstrumentalistą, a jego utwory zdobywają uznanie nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie.

Tragiczne wieści obiegły media

Jak podaje portal Plejada, ostatnio Michał Urbaniak otrzymał nagrodę „Popkillery” za całokształt zasług dla kultury hip – hop. Niestety, muzyk nie mógł odebrać jej osobiście. Wyręczył go w tym Hirek Wrona, który poinformował o złym stanie artysty.

- Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego – jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki – powiedział Hirek Wrona podczas odbioru nagrody.

Instagram @michalurbaniakofficial

Żona muzyka dementuje plotki

Okazuje się jednak, że sytuacja nie jest tak tragiczna, jak przedstawił ją Hirek Wrona. Dziennikarze Plejady skontaktowali się z w tej sprawie z Dorotą Urbaniak, żoną muzyka, która całkowicie zaprzeczyła tragicznym medialnym doniesieniom.

- W końcu ktoś z mediów się ze mną skontaktował w tym temacie bezpośrednio. Nie wiem, gdzie się podziała rzetelność dziennikarska i sprawdzanie informacji u źródła, ale są państwo pierwszą redakcją, która pyta u źródła, co się dzieje z moim mężem, za co dziękuję. Michał faktycznie jest po zabiegu, ale czuje się dobrze, nie wiem skąd te nagłówki, że jest w tragicznym stanie – wyjaśniła Dorota Urbaniak.

- Michał miał zabieg na serce, wymianę rozrusznika, który był robiony rutynowo. Jest w świetnych rękach fachowców i wszystko jest ok. Dziś niestety sprzedaje się sensacja i negatywne informacje - bardzo jest to przykre. Fakty są takie, że wszystko jest w porządku. Michał jest w szpitalu, jednak ma się dobrze i planuje kolejną płytę – dodała żona muzyka.

Wszystko wskazuje więc na to, że niedługo artysta wróci do formy i dalej zamierza zająć się tworzeniem nowych utworów. Fani muzyka mogą więc spać spokojnie. Trzymamy kciuki, aby Michał Urbaniak jak najszybciej opuścił szpitalne mury i wrócił do swojej pasji.

Instagram @michalurbaniakofficial

Jak informował portal "Życie": JAROSŁAW KACZYŃSKI MA DOM O KTÓRYM MARZY NIEJEDNA OSOBA. SĄSIEDZI NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT MAJĄTKU LECHA WAŁĘSY? OKAZUJE SIĘ, ŻE POLITYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ. KWOTA MOŻE ZASKOCZYĆ

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA RADOŚĆ W RODZINIE ZNANEJ POLSKIEJ RESTAURATORKI. LARA GESSLER ROZPOCZĘŁA KOLEJNY WAŻNY ETAP W SWOIM ŻYCIU. MAMA JEST ZACHWYCONA