"WTW" donosi, że szef "Orkiestry Świątecznej Pomocy" Jurek Owsiak odwiedził w szpitalu artystę Michała Urbaniaka. Hirek Wrona apelował do Polaków o modlitwę w intencji jego zdrowia.

Michał Urbaniak w Instytucie Kardiologii w Aninie

Muzyj Jazzowy miał odebrać nagrodę specjalną za całokształt zasług na rzecz kultury muzyki hip-hop podczas rozdania Popkillerów. Z uwagi na pogorszenie się jego stanu zdrowia, w jego imieniu nagrodę odebrał dziennikarz Hirek Wrona. Poinformował wówczas, że znany muzyk jazzowy trafił do kliniki kardiologicznej w Aninie. Poprosił także o modlitwę.

Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego – jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki.

Informacja szybko obiegła media.

Jurek Owsiak odwiedził jazzmana w szpitalu i dowiedział się, w jakim jest stanie. Sytuację zdrowotną artysty naświetlił na swoim koncie na Facebooku.


Facebook/Jurek Owsiak

Byłem, dojechałem, odwiedzin nie ma, ale kontaktowałem się z lekarzami. To wspaniała ekipa, która mnie uspokoiła, więc uspokajam was wszystkich! Michał ma się już dobrze, do poniedziałku będzie w szpitalu.

Czego zyczycie jazzmanowi Michałowi Urbaniakowi?

O tym się mówi: Matka odważnie ratuje życie swoim dzieciom ryzykując własnym. Ta historia wzrusza do łez

Zerknij: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

O tym pisaliśmy ostatnio: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad