Lech Wałęsa mimo swojego wieku nieustannie jest bardzo aktywnym człowiekiem. Były prezydent nieustannie udziela wywiadów, bierze udział w konferencjach, spotkaniach i wyjazdach.

Kontrowersyjny post prezydenta

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Lech Wałęsa potrafi nas nieźle zszokować. Były prezydent niejednokrotnie dobiera dość kontrowersyjne ubrania czy też wydaje opinie, z którymi nie zgadza się większość Polaków. Podobnie jest i tym razem.

Założyciel Solidarności bardzo mocno udziela się także w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim Facebooku opublikował zdjęcia z pobytu w sanatorium. Często wrzuca także filmiki, na których zabiera głos na temat ważnych, politycznych kwestii.

Jak podaje portal Super Express, tym razem polityk zdecydował się na dość szokujący krok. Lech Wałęsa opublikował bowiem na swoim profilu filmik opowiadający o przesłaniu Ummitów. Kim w ogóle są te postacie?

- Jak doszło do spotkania z Ummitami? Skąd pochodzi ta kosmiczna rasa? Czy latające spodki to powszechny środek transportu w kosmosie? W jaki sposób Ummici przekazują nam ważne informacje? Kto odwiedził doktora Antonio Ribera? Co mówi kosmiczne prawo? Czy główna działalność Ummitów polega na dzieleniu się informacjami technicznymi? – brzmi opis filmu, który opublikował Lech Wałęsa.

Wywiad - Camparic24.tv - na żywo Piotr Gembarowski

Posted by Lech Wałęsa on Monday, September 7, 2020

Mocny komentarz internautów

Pod postem niemal natychmiast zawrzało. Wielu internautów postanowiło jednak mocno skomentować poczynania polityka.

- Panie Prezydencie...Czasami aż wstyd. Warto by było pomyśleć nad wizerunkiem. Założyć jakiś nieoficjalny profil, pod jakimś pseudonimem np. Publikowanie takich bzdet/ ciekawostek i opinii w moich oczach podważa Pana autorytet. Aż dziw, że pańscy przeciwnicy tego nie wykorzystują. Może dlatego, że już się Pan aż tak nie liczy albo ze względu na aż takie głupoty tutaj wrzucane – napisał jeden z obserwujących byłego prezydenta.

A jakie jest Wasze zdanie na temat publikacji takich treści przez osobę publiczną, która do dziś jest autorytetem dla wielu Polaków?

Warto zobaczyć. https://youtu.be/pud1zP9Bc0c

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, September 8, 2020

Jak informował portal "Życie": JAK WYGLĄDAŁY TEGOROCZNE WAKACJE PREZESA PIS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ WSPÓŁPRACOWNIK JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: BARDZO PRZYKRA WIADOMOŚĆ OBIEGŁA CAŁĄ POLSKĘ. ODSZEDŁ WIELKI ARTYSTA