Krzysztof Kowalewski jest znanym i szanowanym aktorem. Mogliśmy podziwiać go w wielu komediach Stanisława Barei, a także w takich produkcjach jak „Krzyżacy”, „Kuchnia polska”, „Polskie drogi”, „Ogniem i mieczem”, „W pustyni i w puszczy” oraz wiele innych.

Trudno zliczyć wszystkie role aktora

Dodatkowo Krzysztof Kowalewski występował także w Teatrze Polskiego Radia oraz zajmował się dubbingiem. Jego głos słyszeliśmy między innymi w „Zebra z klasą”, „Lato Muminków”, „Ratatuj”, „Rio”, „Auta” czy „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Jak jednak donosi portal Pomponik, ostatnio Krzysztof Kowalewski mocno podupadł na zdrowiu. Powodem tego były dość poważne kłopoty kardiologiczne. Aktor został skierowany do szpitala.

Żródło: alchetron.com

Co się dzieje z Krzysztofem Kowalewskim?

Krzysztof Kowalewski otrzymał jednak ogromne wsparcie od swojej rodziny – żony Agnieszki Suchory oraz ukochanej córki Gabrieli. Rodzina chciała jednak zachować prywatność i nie ujawniała szczegółów na temat zdrowia aktora.

Ostatnio jednak Krzysztof Kowalewski udzielił wywiadu dla Juliusza Ćwielucha. Dziennikarz opublikował na swoim Facebooku post do którego dołączył aktualne zdjęcie Krzysztofa Kowalewskiego. Widać, że aktor mocno schudł, a dodatkowo musi poruszać się przy pomocy laski.

Fani nie kryją zaniepokojenia, jednak mamy nadzieję, że taki stan jest tylko chwilowy i już niedługo pan Krzysztof wróci do pełni sił! i jeszcze zobaczymy go na ekranach naszych telewizorów! Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do dawnej formy!

Krzysztof Kowalewski stracił parę kilogramów, co jak wiecie z filmów, w których grał dla Polski jest kłopotem, bo każdy...

Posted by Juliusz Ćwieluch on Monday, September 7, 2020

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ