Przypomnijmy, że niedawno okazało się, iż Agnieszka Woźniak – Starak po długiej nieobecności w mediach, ze względu na zeszłoroczne tragiczne wydarzenia, postanowiła wreszcie wrócić do pracy.

Czy zmiany będą powodem kłótni?

Co więcej, Agnieszka Woźniak – Starak zastąpiła Kingę Rusin w programie „Dzień dobry TVN”. Wielu fanów było przekonanych, że z tego powodu między gwiazdami dojdzie do poważnego konfliktu. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej.

Jak informuje portal Pomponik, ostatnio wspólna koleżanka gwiazd, Karolina Ferenstein – Kraśko organizowała imprezę jeździecką. Zaprosiła na nią zarówno Kingę Rusin, jak i Agnieszkę Woźniak – Starak. Jakie były tego konsekwencje?

Instagram @aga_wozniak_starak

Gwiazdy świetnie czuły się w swoim towarzystwie!

Jak się okazuje, panie bardzo chętnie pozowały do zdjęć i świetnie bawiły się w swoim towarzystwie. Wynika więc z tego, że nie mają powodów do kłótni i dalej pozostają w bardzo dobrych relacjach. Jednak fani zadają sobie pytanie, czy rzeczywiście tak jest czy obie Panie starały się ukryć swoje prawdziwe odczucia?

Jednak biorąc pod uwagę zdjęcia, jakie na swoim instagramowym profilu opublikowała Karolina Ferenstein – Kraśko nie można mieć chyba wątpliwości co do tego, że zarówno Kinga Rusin jak i Agnieszka Woźniak – Starak świetnie bawiły się podczas ostatniej imprezy, a ich uczucia raczej nie są udawane!

- „Z Pasją i Sztuką na Sercu ” ! Wspaniale jest mieć przyjaciół na których zawsze można liczyć w każdych okolicznościach i wspólnie dzielić pasje!!! Dziękuje - brzmi podpis pod zdjęciem, na którym widzimy Karolinę Ferenstein - Kraśko oraz Kingę Rusin i Agnieszkę Woźniak - Starak.

Pod zdjęciami niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów gwiazd.

Instagram @karolinaferenstein_krasko

Jak informował portal "Życie": TEGO WIDZOWIE "CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA" SIĘ NIE SPODZIEWALI. SZCZENA ODWAŻYŁ SIĘ WYJAWIĆ FANOM COŚ, CO UKRYWAŁ PRZEZ DŁUGI CZAS

Przypomnij sobie: BARDZO WAŻNY APEL, LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA. 17 - LATKA WYSZŁA Z DOMU I NIE WRÓCIŁA, BLISCY SĄ PEŁNI OBAW

Portal "Życie" pisał również: MAŁO KTO WIE O TYM, ŻE GRZYBOBRANIE MOŻE GO SPORO KOSZTOWAĆ. NIEKTÓRE KARY SĄ BARDZO WYSOKIE