Minął już rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa po filmowcu, Agnieszka Woźniak-Starak, dochodzi już do siebie, jednak w sieci wciąż głośno jest o niej w kontekście śmierci męża. Świadoma sytuacji Agnieszka, zaplanowała swój powrót do pracy bardzo skrupulatnie. Okazuje się, że nie zamierza udzielać żadnych wywiadów, by nie dawać dziennikarzom tematów do pisania.

Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Woźniak - Starak. Źródło: viva.pl
Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Woźniak - Starak. Źródło: viva.pl
Agnieszka Woźniak - Starak i Piotr Woźniak - Starak. Źródło: viva.pl

- Dyskutując o prowadzeniu "Dzień Dobry TVN" z Edwardem Miszczakiem, Agnieszka zastrzegła, że nie chce się angażować w zwyczajową promocję formatu, która polega na udzielaniu wywiadów, sesjach, okładkach i eventach. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla kolorowej prasy to byłaby doskonała okazja do pytań o jej życie prywatne, a z oczywistych względów nie chce na ten temat rozmawiać i w ten sposób promować swojej pracy. Być może zdecyduje się na jeden duży wywiad, gdy uzna, że jest na to gotowa, ale póki co, tabloidy będą musiały obejść się smakiem. Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć i usłyszeć jak sobie radzi, będzie musiał włączyć telewizor - zdradza w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji programu.

Agnieszka Woźniak - Starak
Agnieszka Woźniak - Starak
Agnieszka Woźniak - Starak

Całe z częście stacja TVN w pełni rozumie sytuację swojego pracownika, dlatego też Agnieszka ma pełną swobodę w wybieraniu aktywności, którym będzie się podejmowała.

- W stacji wszyscy rozumieją sytuację i w pełni szanują jej wybory. Ewa Drzyzga zadeklarowała, że weźmie ciężar promocyjny na siebie i to kolejny dowód na to, że mimo iż ten duet jeszcze nie zadebiutował na antenie, to już jest zgrany. Agnieszka pojawi się jednak w sesji zdjęciowej z okazji 15-lecia "Dzień Dobry TVN" w jednym z kolorowych magazynów z całą ekipą śniadaniówki. Co będzie dalej, czas pokaże – dodaje informator.

To też może cię zainteresować: Pomorskie: kolejna osoba przegrała z koronawirusem. Sanepid podał nowe dane na czwartek. Jest kilkadziesiąt nowych przypadków w województwie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: zdarzenie z udziałem dwóch samochodów. Powstały spore utrudnienia w ruchu

O tym się mówi: Pomorskie: poród w czasach koronawirusa to wyzwanie. W których szpitalach jest pozwolenia na obecność partnera